Jump to content



Torchlight II


tragikos

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Χωρίς να υπάρχει ακόμα επίσημη ανακοίνωση για την ημερομηνία κυκλοφορίας του, το Torchlight 2 διατίθεται στο Steam στο ποσό των 19€ και περιλαμβάνει ένα δωρεάν αντίγραφο του πρώτου Torchlight (το οποίο παρεμπιπτόντως κοστίζει 15€)

One Good Torchlight Deserves Another! Torchlight 2 Preorders Come with Giftable Torchlight

Link to comment
Share on other sites

Με προλάβατε για το prepurchase στα 18.99 (bundle με το 1). Όμως, να προσθέσω ότι το 4-pack καταλήγει στα €14.25 έκαστο. Δεν είναι καθόλου κακή τιμή. Με αποθαρρύνει ότι το 1 είναι μόνο single player και ότι δεν έχω βρει ακόμη 3 συνενόχους στο έγκλημα. Το σκέφτομαι πάντως.

Επίσης δεν είναι 100% προφανές ότι το 4-pack εντάσσεται στην προσφορά του prepurchase (+get Torchlight 1 free). Δεν μπαίνω στον κόπο να ψάξω ή να ανοίξω ticket πριν αποφασίσω ότι το θέλω, απλά στα υπόψη.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν δεν το κερδίσω στο SteamGifts, όσοι ενδιαφέρεστε να το πάρετε μην βιαστείτε. Μπορεί να βρεθούμε 4 άτομα και να πάρουμε το 4pack.

[MENTION=22279]acct[/MENTION] είμαι κατά 80% σίγουρος ότι και στο 4-pack συμπεριλαμβάνεται και το 1ο.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαίωσα ότι το 4-pack δίνει και 4x Torchlight I, από κάποιον που έκανε Pre-Purchase. Πάντως, αφού κυκλοφορεί το νωρίτερο μέσα καλοκαιριού, σχεδόν σίγουρα θα πάει χαμένο το καλοκαίρι. Οπότε και σε κανένα autumn sale ή christmas sale €5 δεν είναι κακή ιδέα. Άσε που μπορεί να με ψήσουν για D3 στο μεταξύ...

Link to comment
Share on other sites

Torchlight II – Weekend Stress Test Starts This Friday

The Beta Weekend will start on Friday, May 18th at 11:00am PDT and go until Tuesday, May 22nd at 11:00am PDT, and Runic Games will be sending invitations and confirmation mails both today and tomorrow.

The beta phase of Torchlight II will also end shortly after this last big stress test. Runic wants to finish the game as soon as possible and is targeting for a Summer release.

Those interested can sign-up Torchlight II’s beta here.

Link to comment
Share on other sites

ωσπου να ρθει αυριο το diablo 3 ειπα να ασχοληθω λιγο με το torchlight 2 αφου πηρα και key

λιγο πριν ολοκληρωθει η εγκατασταση και των patches ομως..κολαει και δεν ολοκληρωνεται xxx MB remaining ...

το προσπαθησα 2 φορες και παλι τα ιδια

any ideas?

PS Τελικα εκλεισα τον installer τον ξανανοιξα και ολοκληρωσε τη διαδικασια (αν και τη 1η φορα δε το ειχα κανει)

Anyway...ανοιγει το παιχνιδι διαλεγω character και pet ..και bye bye... κλεινει προτου ανοιξει !!!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=390]JohnnyX[/MENTION] δεν είχα τέτοιο θέμα, για την ακρίβεια δεν είχα κανένα θέμα. Έπαιξε κανονικότατα και μπορώ να πω ότι είναι το ίδιο εθιστικό με τρο πρώτο.

Προσωπικά δεν ένιωσα κάποια διαφορά σε γραφικά, έχει μεγαλύτερη ποικιλία νομίζω σε εχθρούς και όπλα, αλλά ο βασικός κορμός είναι ο ίδιος και μ'αρέσει. Δεν δοκίμασα ακόμα να παίξω με άλλον, έπαιξα μόνος μου σε κλειστό server και έφτασα εύκολα (1-2) lvl 17 τον barbarian μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.