Jump to content



Nikon D60 VR Lens


bsakel

Recommended Posts

Πωλειται ενα σωμα d60 με τον φακο 18-55 (αυτον με το VR ομως).

Η μηχανη ειναι σαν καινουργια και παρολο που την εχω καιρο δεν εχει πολλα κλικ γιατι τελικα δεν ασχοληθηκα. Θα δωθει και μια θηκη μεταφορας μαζι. Εγγυηση δεν θυμαμαι αν εχει, αλλα λειτουργει αψογα.

Τιμη: 250ε

Γενικα αν σας ενδιαφερει τα βρισκουμε.

Link to comment
Share on other sites

σύμφωνα με τους νέους κανόνες : 2. Υποχρεωτική τιμή η οποία δεν θα μπορεί να ανέβει. Αν υπάρχει υποψία ότι ο πωλητής συμφώνησε με άλλον αγοραστή εκτός thread (με PM/email κλπ) σε ανώτερη τιμή, θα υπάρξουν κυρώσεις (προσωρινό ή μόνιμο ban από το TheLab και για τους δυο εμπλεκόμενους). Όλες οι συνεννοήσεις για την αγορά θα πρέπει να γίνονται στο θέμα ενώ σε ΠΜ μόνο η ανταλλαγή στοιχείων. Αν η τιμή πέσει, αυτομάτως γίνεται και η νέα τιμή για το προϊόν και δεν μπορεί να ανέβει.

Link to comment
Share on other sites

Σε αψογη κατασταση δεν εχει γρατζουνιες κλπ και βεβαια δεν εχει πεσει ποτε.

Εγγυηση δεν θυμαμαι αλλα λογικα δεν εχει. Εννοειται βεβαια οτι δεν εχει κανενα προβλημα.

Την πουλαω γιατι ενω την αγορασα για να ασχοληθω, δεν το εκανα!

Link to comment
Share on other sites

Εγω την αγορασα απο ενα παιδι απο το dpgr. Εκεινος την αγορασε απο ενα μαγαζι στο κεντρο. Το παιδι την ειχε πουλησει σε μενα γιατι ηθελε να παρει την d90.

Εχει αγοραστει 31/07/2008 οποτε δεν εχει πλεον εγγυηση(ειχε 2 χρονια).

Αν ενδιαφερεσαι να κανονισουμε να βρεθουμε να την δεις, να δεις και τα χαρτια της. Ενημερωσε με.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιά θεωρώ ότι η μηχανή ειναι πολύ καλή περίπτωση γιατί το καινούργιο μοντέλο της Nikon είναι πολύ πιο ακριβό και δεν προσφέρει ουσιαστικά πλεονεκτήματα έναντι της d60. και εγώ αυτήν έχω και είμαι πολύ παραπάνω από ικανοποιημένος! χτυπήστε τη άμεσα!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θεωρώ ότι η μηχανή ειναι πολύ καλή περίπτωση γιατί το καινούργιο μοντέλο της Nikon είναι πολύ πιο ακριβό και δεν προσφέρει ουσιαστικά πλεονεκτήματα έναντι της d60. και εγώ αυτήν έχω και είμαι πολύ παραπάνω από ικανοποιημένος! χτυπήστε τη άμεσα!

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Θα σε παρακαλέσω εφόσον δεν σε ενδιαφέρει η αγγελία να μην spamάρεις το thread, ειδικά με μηνύματα τελάλη.

Link to comment
Share on other sites

Τα κλικ μια χαρά είναι. Αν είναι όντως και σε καλή κατάσταση όπως λες, με ενδιαφέρει άμεσα για να τη δω και να την πάρω, ει δυνατόν και αύριο. Η τιμή είναι καθόλου... συζητήσιμη;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.