Jump to content



Εισαι ποδηλατης βουνου; Εμπα! Οι κουρσαδες να πανε αλλου :p


GoMaR

Recommended Posts

...μπλα μπλα....τοσες μλκιες εχουμε στο OF , ε ας συνεισφερω και εγω με τον τροπο μου:p

απλα γραφτε οσοι εχετε MTBikes , να μαζευτουμε σιγα σιγα του βουνου να κανονισουμε τιποτις:)

γραφτε και τι ποδηλατα εχετε και τι κανετε.

Στο ποδηλατο thread δεν βγαζω ακρη.Το ποδηλατοδελαμποβολτα που ειχα κανει παλιοτερα , παλι δεν εβγαλα ακρη...ας ελπισουμε αυτη την φορα :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

τις πρώτες μου σοβαρές πεταλιές σε mountain της έκανα και όργωσα τη Ρόδο για 10χρόνια με ένα ideal pro-rider.

απλά τώρα έχω μόνο κούρσα και είναι καλύτερα να σας μισώ παρά να σας ζηλεύω :p

Link to comment
Share on other sites

τις πρώτες μου σοβαρές πεταλιές σε mountain της έκανα και όργωσα τη Ρόδο για 10χρονα με ένα ideal pro-rider.

απλά τώρα έχω μόνο κούρσα και είναι καλύτερα να σας μισώ παρά να σας ζηλεύω :p

fixed :p

Link to comment
Share on other sites

Ideal V-track του 2002 δίχως αναρτήσεις.

Ideal Nitro του 2005 μπρος - πίσω αναρτήσεις και πάμε παντού. :)

Κάποιο μέλος του lab που btw ξεκίνησε και γυμναστήριο, προκλήθηκε από εμένα για βόλτα/κόντρα (ή οτιδήποτε προκύψει :hehe:) αλλά προτίμησε να πάμε παραλία να σκοτώσουμε κόσμο με τις ρακέτες. :hehe::p

Link to comment
Share on other sites

Ideal V-track του 2002 δίχως αναρτήσεις.

Ideal Nitro του 2005 μπρος - πίσω αναρτήσεις και πάμε παντού. :)

Κάποιο μέλος του lab που btw ξεκίνησε και γυμναστήριο, προκλήθηκε από εμένα για βόλτα/κόντρα (ή οτιδήποτε προκύψει :hehe:) αλλά προτίμησε να πάμε παραλία να σκοτώσουμε κόσμο με τις ρακέτες. :hehe::p

χανια και γυμναστηριο , jerry μου μυριζει η υποθεση.....

Link to comment
Share on other sites

σου εχει βγει καλο το v-track?

Πάρα πολύ καλό, αν και στις λακούβες έχουμε μερικά προβληματάκια! :hehe:

Το νίτρο είχε σπασμένο το μπροστά πιρούνι (από την μεταφορά μάλλον) αλλά μου το άλλαξαν κατ ευθείαν (το 2005 που το πήρα :)).

χανια και γυμναστηριο , jerry μου μυριζει η υποθεση.....

Παρεξήγησις... είχε έρθει διακοπές στα Χανιά για μια βδομάδα. :p

Επιπρόσθετες info για τα trips μου: Συνολικά χμ διαδρομής: 2667 (από το 2005)

Την 1η χρονιά είχα κάνει τα 800 (από τον Ιούνη την πρώτη μέρα που είχαν κλείσει τα σχολεία, ως την μέρα του Σεπτέμβρη που άνοιξαν)! Τις επόμενες χρονιές είχα διάβασμα (λέεεεεεμε τώρα :p) και περιορίστηκαν οι βόλτες. Αφήστε που τη 2η χρονιά είχαν χαλάσει καμιά βδομάδα οι μπαταρίες και βαριόμουνα να πάω να αγοράσω και είχα κάνει άλλα 100 χμ περίπου.

Αυτά... όποιος κατέβει Χανιά τα Χριστούγεννα και είμαι κι εγώ κάτω (γιατί σας έρχομαι εκεί πάνω από Οκτώβρη/ την κάτσατε τη βάρκα :hehe:) τον πάω μια κόντρα στην ανάβαση Ομαλού. :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.