Jump to content



media player? ποιον?


redbighunter

Recommended Posts

Με εχουν πρηξει οι γονεις μου να βλεπουν ταινιες στην tv καθε 3 και λιγο! ετσι αποφασησα να τους παρω εναν media player, να τους χωνω μεσα ταινιες και να ξενιαξω! το θεμα ειναι οτι διαβαζω απο δω και απο εκει πως η πλεοψηφια τους παρουσιαζει καποια μπερδεματα με τους ελληνικους υποτιτλους! εχετε να μου προτινεται κανεναν της προκοπης? εχω διαβασει και τα διαφορα review που εχουν γινει εδω μεσα απο τα παιδια απλα εχουν κυκλοφορησει τοσα μοντελα που εχω χασει το μπουσουλα!

Link to comment
Share on other sites

Xtreamer PRO@169€<Popcorn Hour A-200@190€< Popocorn C200@299€=HDI Dune Base@279€

από το φθηνότερο στο ακριβότερο

Έχω το xtreamer pro και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος για την χρήση που θέλω (οι ανάγκες μου πρέπει να είναι ίδιες με των γονιών σου)

η dune εβγαλε και νέα κουτάκια HDI dune smart! (@245€) ?

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε αν σε βολεύει ένα xbox360 που συγχρονίζει με media center πολύ εύκολα και γρήγορα.

προοριζεται για τους γονεις μου οι οποιοι ειναι σκραπες σε οτι τεχνολογικο! επομενως θελουμε κατι plug & play!

Link to comment
Share on other sites

Plug & play είναι και παίρνεις κι ένα τηλεκοντρόλ και είσαι πρώτος. Μπορείς να βρεις πολλά βίντεο και review και να δεις ότι είναι πολύ friendly use και εννοείτε ότι θα παίζεις τα πάντα χωρίς πατέντες και convert.

Link to comment
Share on other sites

το δικό μου το πήρα από έναν Ισπανό στο ebay

http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120606480709&ssPageName=ADME:X:AAQ:IT:1123

H πιο γρήγορη παράδοση με DHL EVER! 14:00 παρήγγειλα και 12:40 την επόμενη ήταν στα χέρια μου. Έτυχε, Πέτυχε δεν ξέρω....

Link to comment
Share on other sites

το δικό μου το πήρα από έναν Ισπανό στο ebay

http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120606480709&ssPageName=ADME:X:AAQ:IT:1123

H πιο γρήγορη παράδοση με DHL EVER! 14:00 παρήγγειλα και 12:40 την επόμενη ήταν στα χέρια μου. Έτυχε, Πέτυχε δεν ξέρω....

ωραια ευχαριστω!!! το extreme-pro μεσα εχει ηδη σκληρο δισκο ή του βαζουμε εμεις? και κατι ακομη! με ps3 γινεται δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.