Jump to content



Περιεργο καλωδιο ρευματος για τροφοδοτικο


Blinky

Recommended Posts

Επιτελους καλα νεα χθες το βραδυ, μετα απο πεντε ημερες που επικοινωνησα μαζι τους, απο την coolermaster....

Dear Corolla,

Thank you for your inquiry.

Can you send us your address so we can send out the cable for the UCP 900

Best regards,

Tim Crommentuijn

CoolerMaster Service Department

Το μονο που εχω να πω ειναι μπραβο κι εγω με τη σειρα μου στην coolermaster, (αν και με ελαφρα καθυστερηση) και οτι ετσι θα επρεπε καθε σοβαρη εταιρια που σεβεται το ονομα της να αντιμετωπιζει τους πελατες της..

Θα ακολουθησει ενημερωση οταν τελικα το παραλαβω...

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους καλα νεα χθες το βραδυ, μετα απο πεντε ημερες που επικοινωνησα μαζι τους, απο την coolermaster....

Dear Corolla,

Thank you for your inquiry.

Can you send us your address so we can send out the cable for the UCP 900

Best regards,

Tim Crommentuijn

CoolerMaster Service Department

Το μονο που εχω να πω ειναι μπραβο κι εγω με τη σειρα μου στην coolermaster, (αν και με ελαφρα καθυστερηση) και οτι ετσι θα επρεπε καθε σοβαρη εταιρια που σεβεται το ονομα της να αντιμετωπιζει τους πελατες της..

Θα ακολουθησει ενημερωση οταν τελικα το παραλαβω...

Εγω θα ξανα στειλω γιατι τιποτα ως τωρα

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα το καλωδιο και τον ανταπτορα απο Αγγλια (ebay).Και οι δυο Αγγλοι πωλητες αψογοι. Tωρα μενει η παραλαβη του καλωδιου απο coolermaster. Μολις εχω νεοτερα,θα ακολουθησει ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

αργουνε λιγο, αλλα ειναι σωστοι, μαλλον παραπανω και απο σωστοι, δεν ειχαν υποχρεωση να μας στειλουν τιποτα. Αν υπαρχει καποια ευθυνη στη συγκεκριμενη περιπτωση για την απουσια του καλωδιου σιγουρα δεν ανηκει στην coolermaster.

Παντως και coolermaster και lian-li μου εχουν φερθει αψογα. Η τελευταια, μου εστειλε δωρεαν πλακετα για κουτι hot-swap sata δισκων στο οποιο ο ιδιος εκανα μ@λ@κι@ και χαλασα το 1 sata, κατευθειαν απο taiwan απλα με μια φωτογραφια του κουτιου. Ουτε καν αποδειξη δε μου ζητησαν που δεν ειχα κιολας γιατι ειχα παρει απο ebay...

Να μη κραζουμε συνεχεια....να λεμε και τα καλα, οταν αυτα συμβαινουν...

PS: Με εμενα, τον corolla και τον evolution πρεπει να τα ειδαν ολα εκει στην coolermaster, μεσα σε 10 μερες 3 καλωδια προς Ελλαδα....what are the odds? :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω μερικά τέτοια (με Αγγλικό φις εννοώ) απο τα APC SmartUPS 2200 & 2500 που εγκαθιστούμε σε άλλους. Όποτε χρειάζομαι τέτοιο τύπου, αγοράζω ένα ακριβό φισάκι σούκο (καλού τύπου εννοώ) και το μοντάρω.

Έχω βάλει τέτοια σε εταιρίες κ δουλεύουν απροβλημάτιστα !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σημερα παρελαβα και το καλωδιο απο coolermaster που μου το στειλαν τελικα εντελως δωρεαν κιολας......

Τι να πω...Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και πολλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην COOLERMASTER !!!!!

Απο εδω και περα θα ειναι η πρωτη εταιρια που θα ερευνω αν διαθετει το προιον που θα με ενδιαφερει...

Link to comment
Share on other sites

κανα καλωδιακι για μας ρε παιδια έχει μείνει??

εχω το psu της υπογραφής και το καλώδιο το έχω με τανίες κλέμες κτλπ

οποτε αν θα μπορούσε κάποιος να μου πουλήσει ενα καλώδιο θα του ήμουν ευγνώμων..

Για coolermaster ούτε λόγος μιας και το psu δεν έχει εγγύηση..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εγω εχω 3 καλωδια στο συνολο, αλλα δεν μπορω να πουλησω γιατι ειμαι λιγο καιρο εγγεγραμμενος στο forum, αλλα και να μπορουσα, μετα απο τοσο κοπο που εκανα να τα αποκτησω, τα εχω σαν κορη οφθαλμου...Αχρειαστα να ναι...Γιατι δε ριχνεις μια ματια ebay?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εγω εχω 3 καλωδια στο συνολο, αλλα δεν μπορω να πουλησω γιατι ειμαι λιγο καιρο εγγεγραμμενος στο forum, αλλα και να μπορουσα, μετα απο τοσο κοπο που εκανα να τα αποκτησω, τα εχω σαν κορη οφθαλμου...Αχρειαστα να ναι...Γιατι δε ριχνεις μια ματια ebay?

Γιατί δεν θέλω να περιμένω και γιατι δεν έχω ακόμα χρεωστική κάρτα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.