Jump to content



Σχετικα με τους ξεκαρφωτους στις αγγελιες:


Chosen

Recommended Posts

Τι μπορει να γινει; Μπορει να ελεγχεται αυτοματα το συγκεκριμενο φορουμ ωστε να ΜΗΝ μπορει να κανει reply ατομο διαφορετικο απο αυτο που εκανε το πρωτο ποστ; Μηπως να παμε στην "αλλη", πιο διαδεδομενη λυση (οριο ποστς); Εχετε καμια αλλη προταση;

Εχει παραγινει το κακο, πεταγεται ο καθε ζαβλαμας που κανει τσακα-τσακα ενα reg μονο και μονο για να πεταξει ενα "το δινεις για 50 έουρα;" και ξενερωνουμε...

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο παίδες, προσπαθώ να τις παρακολουθώ και να σβήνω τις απαντήσεις.

Δεν νομίζω ότι υπάρχει η δυνατότητα να ποστάρει μόνο ο δημιουργός της αγγελίας απάντηση, αλλά θα το δούμε.. Μέχρι τότε, κάντε ένα report post ώστε ότι μου ξεφεύγει να το διορθώνω.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα υπάρχει κάποιος τρόπος , αλλά θέλει πολύ ψάξιμο μέσα σε όλη την phpBB.

Αν προλάβω ( τώρα όσο θα είμαι Αθήνα ) να το κοιτάξω , και βρω κάτι , θα ποστάρω σε νέο topic.

Link to comment
Share on other sites

’μα κλειδωθεί, δεν επιτρέπει το edit.

Αυτό που πρέπει να γίνει(και θα ψάξουμε το πως) είναι να διατηρηθεί το κλείδωμα κατά την απάντηση, απλά δικαίωμα απάντησης να έχει μόνο ο δημιουργός της αγγελίας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από billpeppas [Σήμερα, στις 12:13]

.............αλλά θέλει πολύ ψάξιμο μέσα σε όλη την phpBB.

Αν προλάβω ( τώρα όσο θα είμαι Αθήνα ) να το κοιτάξω , και βρω κάτι , θα ποστάρω σε νέο topic.

lolololololololololololol:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από billpeppas

Λογικά θα υπάρχει κάποιος τρόπος , αλλά θέλει πολύ ψάξιμο μέσα σε όλη την phpBB.

Αν προλάβω ( τώρα όσο θα είμαι Αθήνα ) να το κοιτάξω , και βρω κάτι , θα ποστάρω σε νέο topic.

:worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από billpeppas

Λογικά θα υπάρχει κάποιος τρόπος , αλλά θέλει πολύ ψάξιμο μέσα σε όλη την phpBB.

Αν προλάβω ( τώρα όσο θα είμαι Αθήνα ) να το κοιτάξω , και βρω κάτι , θα ποστάρω σε νέο topic.

Ρε αυτός θα μου φάει τη δουλειά :getlost: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.