Jump to content



Recommended Posts

Tακη τουμπανο κομματι σου χει κατσει και δεν το χεις καταλαβει ακομα!!!!Και εκτος οτι παει καλα με λιγο ρευμα για 4930κ εχει και γ@μω τις θερμοκρασιες που θεωρητικα ειναι πιο ζεστοι cpu:clap:

Link to comment
Share on other sites

Να προσθεσω σε οσα ειπε ο [MENTION=22717]azazil1190[/MENTION] οτι αξιζει να μπει σε καμια Rampage Black edition αυτο το Cpu δακι.

Ωραια η black αλλα πανω κατω ειναι τα ιδια δεν εχουν διαφορες σε αποδοση αν εχει να κανει μονο με το θεμα εμφανισης το κανει αλλιως δεν..Περιμενουμε για νεα γενια intel:jump1:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Λοιπον μετα απο καποιες χθεσινες δοκιμες που εκανα εχω να πω τα εξης:

Παρολο που ολοι λενε οτι pci-e 8x και 16x δεν εχει διαφορα εγω βλεπω πως εχει..ειδικα αν ψαχνεις συγκεκριμενο score!

Εβγαλα την δευτερη καρτα απο το συστημα για να περασω το block και εμεινα με την μια γτ δεν ειχα χρονο να βαλω και το δευτερο block. Η καρτα λοιπον δουλεψε σε 16x και ειπα να δοκιμασω..

Στα ρολογια που εβγαλα 12876 πηρα 12990!!!

Ανεβασα λιγο ακομα μνημες για να δω ποσο θα παει αλλα εφαγα crash λογο ρευματος..δυστυχως ξεχασα να κρατησω screenshot αλλα ελπιζω να προλαβω να τρεξω παλι σημερα πριν μπει το block.

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετα απο καποιες χθεσινες δοκιμες που εκανα εχω να πω τα εξης:

Παρολο που ολοι λενε οτι pci-e 8x και 16x δεν εχει διαφορα εγω βλεπω πως εχει..ειδικα αν ψαχνεις συγκεκριμενο score!

Εβγαλα την δευτερη καρτα απο το συστημα για να περασω το block και εμεινα με την μια γτ δεν ειχα χρονο να βαλω και το δευτερο block. Η καρτα λοιπον δουλεψε σε 16x και ειπα να δοκιμασω..

Στα ρολογια που εβγαλα 12876 πηρα 12990!!!

Ανεβασα λιγο ακομα μνημες για να δω ποσο θα παει αλλα εφαγα crash λογο ρευματος..δυστυχως ξεχασα να κρατησω screenshot αλλα ελπιζω να προλαβω να τρεξω παλι σημερα πριν μπει το block.

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Δεν ειχε διαφορες λογικες επι εποχων 480 5870 και πιο πριν γιατι ηταν τα marks λιγοτερα και 10-25 marks διαφορα τα καταλογιζες στην αποκλιση του run.Τωρα φαινεται η διαφορα και στο μελλον ακομα παραπανω.Βεβαια για καθημερινη χρηση δε βλεπεις ουτε 0.5 fps Average σε game διαφορα οποτε πρακτικα ειτε x8 ειτε επι x16 klein.

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχε διαφορες λογικες επι εποχων 480 5870 και πιο πριν γιατι ηταν τα marks λιγοτερα και 10-25 marks διαφορα τα καταλογιζες στην αποκλιση του run.Τωρα φαινεται η διαφορα και στο μελλον ακομα παραπανω.Βεβαια για καθημερινη χρηση δε βλεπεις ουτε 0.5 fps Average σε game διαφορα.

Καλά ναι εννοείται δεν λέω για τα games,μιλάω σε φάση που κυνηγάς ένα συγκεκριμένο score :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.