Jump to content



Recommended Posts

Eνα run με τον 4770Κ στα μαμα του και την καρτα στα 1411Mhz πυρηνα, χρησιμοποιωντας το voltage tool του Zawarudo, χωρις αυτο το tool ποτε δεν θα μπορουσα να παρω τα νουμερα που εχω δωσει απο την καρτα μου.

Και απο οτι διαβαζω σε ξενο forum ο Zawarudo δυστηχως, αντιμετωπιζει ενα σοβαροτατο προβλημα υγειας, ευχομαι ολοψυχα να μπορεσει να ξεπερασει το προβλημα υγειας που αντιμετωπιζει:(

o0by.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eνα run με τον 4770Κ στα μαμα του και την καρτα στα 1411Mhz πυρηνα, χρησιμοποιωντας το voltage tool του Zawarudo, χωρις αυτο το tool ποτε δεν θα μπορουσα να παρω τα νουμερα που εχω δωσει απο την καρτα μου.

Και απο οτι διαβαζω σε ξενο forum ο Zawarudo δυστηχως, αντιμετωπιζει ενα σοβαροτατο προβλημα υγειας, ευχομαι ολοψυχα να μπορεσει να ξεπερασει το προβλημα υγειας που αντιμετωπιζει:(

o0by.jpg

Ωραιο σκορακι Πανο.Ναι ο ανθρωπος εχει καρκινο τον οποιο τον διαγνωσαν αργα.Και ειναι δυσκολα τα πραγματα.Μακαρι να μπορεσει να το ξεπεράσει

Link to comment
Share on other sites

Πολυ σωστος Πανο καλα κανεις και το αναφερεις!!!

Δωσε λινκ απο το θεμα του με το tool να μπουν οσα παιδια θελουν να ανεβασουν μια φωτογραφια με ενα ευχαριστω για συμπαρασταση στο παιδι..

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Πολυ σωστος Πανο καλα κανεις και το αναφερεις!!!

Δωσε λινκ απο το θεμα του με το tool να μπουν οσα παιδια θελουν να ανεβασουν μια φωτογραφια με ενα ευχαριστω για συμπαρασταση στο παιδι..

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Λινκ απο το θεμα του:

Team Skyn3t's Unlocked NCP4206 Voltage / LLC mod tool

Link to comment
Share on other sites

αυτο το προγραμμα ειναι καλυτερο απο το classified tool?

Το προγραμμα αυτο διορθωνει το vdroop του ρευματος,πατας enable llc και σου ρυθμιζει +0.025v ωστε να παιζει εκει που του λες απο το ΑΒ και να μην πεφτει :)

Περα απο αυτο σου δινει την δυνατοτητα να δωσεις μεχρι 1.6v αρκει πρωτα να εχεις κανει το soft mod για τα 1.3v στις καρτες που δινουν μεχρι +12mV!

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από Doc1355
Link to comment
Share on other sites

Ποπο τι να πω πραγματικα κριμα το παλικαρι.Το καλυτερο προγραμμα που εχει βγει για modding καρτας γραφικων.Eιμαι καθε μερα με Ζawarudo LLC mod στα 1.21+LLC και λειτουργει αψογα και σταθεροτατα.Κριμα πολυ γιατι ειναι και απο τα καλυτερα παιδια παντα εξυπηρετικος και σωστος στο ocnet :bye:

Link to comment
Share on other sites

A, τα πας και με προγραμμα εσυ τα benches!:hehe::hehe:

Ε ναι μην την σκισουμε!Κατσε να βγαλει και ο skyn3t bios γιατι με του kingpin οκ καλο ειναι αλλα ο skyn3t ειναι το κατι αλλο:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι είναι αυτή η κλεψιά που πέφτει στο 3dmark11 του hwbot;Ο κλέψας του κλέψαντος...

Ο ένας 19400 graphics score 1x290 @ stock :hehe:.Στο gpu-z λέει: Ati crossfire: disabled (crossfire available).

Ο άλλος λέει 19000 [MENTION=19909]1150[/MENTION]/1500.

Και έχει ακόμα μπόλικα με κουφά graphics score και modified tesselation by amd catalyst driver.

Κρίμα τα παλικάρια που προσπαθούν να κάνουν το χόμπι τους τίμια και κυνηγάνε να πιάσουν τους κλέφτες...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.