Jump to content



MAX PAYNE 2: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ATI


a4dtm

Recommended Posts

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ VPU RECOVER AΠΟ ΤΟΥΣ DRIVER ΤΗΣ ΑΤΙ ΜΟΥ ΜΗΔΕΝΙΖΕΙ ΤΟΝ ΕΠΙΤΑΧΥΝΤΗ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ??ΜΟΛΙΣ ΠΑΙΞΩ ΚΑΝΑ 5ΛΕΠΤΟ ΤΕΡΜΑ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΑ WINDOWS ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ.ΕΧΩ ΜΙΑ RADEON 9800PRO 128MB RAM ME CATALYST 4,3.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για ποιο ακριβώς λόγο υπάρχει αυτό το σφάλμα

Αλλά δοκίμασε να κατεβάσεις άλλους drivers (όχι απαραίτητα νεότερους, αλλά αν βρεις να τους προτιμήσεις) και ρίξε μία ματιά στο official site του παιχνιδιού μήπως υπάρχει κάποιο patch γι αυτό το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Τα δοκιμασα ολα δεν καθεται τιποτα.Συγκεκριμενα την τελευταια φορα που με πεταξε στα windows μου εβγαλε και το εξης σφαλμα :

''access violation - no RTTI data''

''closing......''

οκ

Μηπως γνωριζει κανεις κατι εχω σαλταρει.

:confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω ρε συνονοματε.εγω χθες τερματισα το 1ο μερος του μαξ με ρυθμισεις στο τερμα.εχω μια 9800SE AIW Hercules και δεν εχω κανενα προβλημα.Εαν σκεφτω κατι θα ξαναποσταρω...απλα μου φαινεται καπως περοεργο το ολο θεμα.Εχω μιλησει και με αρκετους που το παιζουν με ΑΤΙ και κανενας δεν μου ανεφερε το προβλημα σου......

Link to comment
Share on other sites

Το συστημα μου αποτελειται απο :AMD ATHLON 2400+ (DEFAULT) / KINGSTONE CL2,5 PC3200 / ASUS A7N8X-DELUXE MOBO / HD MAXTOR 40GB ATA 133 / CLUB 3D RADEON 9800PRO 128MB / ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ 450W ANTEC SMART POWER.

Ολα ειναι default και FSB και μνημες.:confused:

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες τελικα δε θα το πιστεψετε τι ηταν.Η μητρικη μου εχει 3 slot για μνημες δυο με μπλε χρωμα και μια μαυρη.Ειχα βαλει τις μνημες στα δυο μπλε slot και εβλεπε κανονικα τις μνημες dual channel.Μαλλον ομως το σωστο ειναι να τις βαλω τη μια στο μπλε και την αλλη στο μαυρο slot.Μολις τις εβαλα ετσι σταματησαν τα κολληματα.Ειλικρινα δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι επρεπε να γινει ετσι αλλα το αποτελεσμα εχει σημασια.:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.