Jump to content



F.E.A.R 3


mariosdeme

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

To πρωτο fear ειναι, για μενα, το καλυτερο fps συνολικα μεχρι τωρα. Το δευτερο καλο αλλα οχι στα επιπεδα του πρωτου (ισως και επειδη ηξερες τι να περιμενεις και ειχες τον πηχη πολυ ψηλα)

Τωρα βλεπω το 3 και -αφου εχω παιξει το crysis 2- τα γραφικα του μου φαινονται προιστορικα (ναι ειναι ενα σημαντικο στοιχειο γι' αυτα τα παιχνιδια).

Ας ελπισουμε να μας αποζημιωσει η ατμοσφαιρα.

Link to comment
Share on other sites

Οντως το πιο ωραιο ηταν το πρωτο μαζι με τα αλλα που ειχαν βγει,perseus mandate και extraction point.ειχαν ιδια ατμοσφαιρα κτλ με το πρωτο οποτε ηταν σχεδον σιγουρη επιτυχια...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

παιδες μολις τελειωσα την 1η πιστα,του campaign πολυ καλα γραφικα ωραια ατμοσφαιρα,

απλα με χαλανε λιγο τα achivement μου θυμιζουν WoW,και δεν κολανε με την ατμοσφαιρα.

To cover κ οι κινησεις μ αρεσαν αρκετα, με χαλασε που δεν τελειωνει η μπαταρια στο φακο :)

Γενικα αρκετα καλο,σε οποιον αρεσαν τα δυο προηγουμενα δεν νομιζω να ξενερωσει....

αν κ οπως ειπε κ ο jiohkor3 ναι δεν εχει την απλοτητα του Fear 1,

αλλα αν δεν βλεπαμε καποιες αλλαγες τα ιδια θα λεγαμε, γενικα αν το Fear 1 του εδινα 9/10 στο Fear 3 δινω 8/10

Link to comment
Share on other sites

Το ξεκινησα κ εγω σημερα, ειμαι στο Interval 4 τωρα. Δεν ξερω.. Πολυ μετριο κατα την γνωμη μου.. Καμια σχεση με το θεικο πρωτο F.E.A.R και την πολυ καλη συνεχεια στο Project Origin. Βασικα απο τα video που ειχα δει μεχρι στιγμης ειχα ηδη ψιλοξενερωσει και ηξερα τι να περιμενω αλλα τωρα που το δοκιμασα κιολας.. Βεβαια θα το τελειωσω και μετα θα βγαλω τα τελικα μου συμπερασματα, αλλα γενικα περιμενα μια καλυτερη συνεχεια στο concept F.E.A.R. :hm:

Link to comment
Share on other sites

Και μενα μου αρεσει.καλη φαση που εβαλαν cover και εχει ωραια κινηση(το πως κινειται με το οπλο κτλ).εχει γρηγορη δραση και αρκετο καθαρισμα.επιτελους δηλαδη,γιατι τα εχουν χαλασει ολα τα fps πλεον...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.