Jump to content



NEW ΠΑΤΕΝΤΑ!!!!


LordOfRings

Recommended Posts

Έχω την τιμή να σας παρουσιάσω την ΝΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ:D :D :D :D

Το όνομα της είναι Αποσμητικό χώρου υπολογιστή,,,,

Είναι ένα αποσμητικό υγρό ambi pur (από το αυτοκίνητο το πήρα) και το έχω κουμπωμένο πίσω στο κουτί εκεί που έχετε τον ανεμιστήρα που βγάζει αέρα..(υπάρχει σε πληθώρα από μυρωδιές διαλέχτε και πάρτε!!!) (είναι πολύ φτηνό και υπάρχουν ανταλλακτικά για το υγρό σε όλα τα καλά μαγαζιά),,

Και ως αποτέλεσμα θα έχετε μια ευχάριστη μυρωδιά καθώς βλέπετε ταινίες, surf άρετε στο internet παίζοντας το αγαπημένο σας game γράφοντας ένα κείμενο και άλλα πολλά

Φτάνει πια το αγχοτικο περιβάλλον με τις δυσοσμίες των pc..

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ΤΩΡΑ ΘΑ ΖΕΙΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΥΓΙΕΙΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΩΝ

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Συμβουλή: Aν έχετε και ρυθμιστικό για ταχύτητα και στροφές ανεμιστήρα θα μπορείτε οποιαδήποτε στιγμή να ανοιγοκλείνετε την ροή του εύοσμου αέρα και ως αποτέλεσμα θα μειώνεται την θερμοκρασία στο κουτί. (για overclockers είναι ότι πρέπει) (αξίζει να σημειωθεί ότι υπάρχει ρυθμιστικό και πάνω στη συσκευή ambi pur για οικονομία)

Διακατέχω τα πνευματικά δικαιώματα της καινοτομίας μου και κανένας δεν μπορεί να τη αντιγράψει εκτός αν του δώσω τα δικαιώματα.(όποιος θέλει να με ρωτήσει και θα τον αφήσω να τα πάρει δωρεάν)

:mad: :mad: :mad:

Παρακάτω σας δίνω Φώτο και διάγραμμα για καλύτερη κατανόηση(βλέπουμε ότι ο καθαρός αέρας είναι αντιστρόφως ανάλογος με την θερμοκρασία)

Είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο

Ακούω σχόλια,,,

:cool::p :p :p :alien: :blink::confused: :devil: :alien: ;):):p:confused: :...:

post-523-1416070840,6789_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΑΡΓΗΣΕΣ ΛΙΓΟ...........

ΑΒΙΤ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΕΣΑΣ :) :)

Advanced Thermal Solution with low noise

- CPU Cooler with Heat Pipe

- Unique external Heat Sink to dissipation Heat from system

- Special designed Essential Oil holder to disperse smell by heat generated by CPU to match recycling concept

http://www.abit-usa.com/products/mb/products.php?categories=1&model=146

Link to comment
Share on other sites

Α

Αρχική απάντηση από Chosen

κγμ!! ευγε!

ολα τα λεφτα στο σχεδιαγραμμα θερμοκρασιας!! :tomato: :tomato: :tomato:

Αν και δεν το πολύ κατάλαβα το διάγραμμα :S μου το αναλύει κανέις? Όσο ανεβαίνει η θερμοκρασία πεφτει η ροή του αέρα?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vaios

ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΑΡΓΗΣΕΣ ΛΙΓΟ...........

ΑΒΙΤ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΕΣΑΣ :) :)

Advanced Thermal Solution with low noise

- CPU Cooler with Heat Pipe

- Unique external Heat Sink to dissipation Heat from system

- Special designed Essential Oil holder to disperse smell by heat generated by CPU to match recycling concept

http://www.abit-usa.com/products/mb/products.php?categories=1&model=146

E τους ρουφιάνους(abit) δεν επρεπε να δώσω την ιδεα στην abit....

με κοροιδεψαν μου εφαγαν το μερίδιο..μου ειχαν πει οτι τηα παρω το 90% τον πωλήσεων και πήρα το 0%.. :jump: :jump: :jump: :jump: ΄

:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

παντως ηταν δική μου ιδεα και την ειχα σκεφτει 3-4 μηνες πριν αλλα σήμερα την υλοποιησα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kaynd

Χωρίς πλάκα πρέπει να αρωματίζει τον χώρο αποτελεσματικότατα!

Καλοοοοο!

ναι kaynd τον αρωματίζει πολυ καλα..

(και αν παρεις αποσμητικο για τουαλέτες νομίζεις οτι βρήσκεσε μπροστά σε χεστρα.....)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.