Jump to content



NEW ΠΑΤΕΝΤΑ!!!!


LordOfRings

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Geo

Εχω το ίδιο στο αυτοκίνητο σήμερα θα πάει στο PC...

Θα ήθελα να πάρω τα δικαιώματα για την βόρειο Ελλάδα :p

Σου τα δινω ευχαρίστως τα δικαιώματε Geo για να τα μεταφέρεις στην Βορειο Ελλάδα...

Να προσέξεις στην εγκατάσταση... Να εχεις κλειστω το pc χωρις ρευμα.. Να τοποθετήσεις το ambi βγαλεις πισω τα σιδεράκια και να το δεσεις στην σήτα.Μετα ανοιξε το pc και κανε εγκατάσταση τους drivers.... Κανε δοκιμες και θα εισαι οκ!!

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... πρόβλημα δεν δουλεύει σε Linux και στο site της εταιρείας www.ambi-pour.com δεν έχει drivers για Linux :(

Επίσης όταν κάνω boot σε Win XP Pro το score μου στο 3DMARK2001 είναι μικρότερο κατά 3000!?!

Βοηθήστε με τι φταίει???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings [Χθες, στις 23:18]

ναι kaynd τον αρωματίζει πολυ καλα..

(και αν παρεις αποσμητικο για τουαλέτες νομίζεις οτι βρήσκεσε μπροστά σε χεστρα.....)

Πράγματι κλάνεις άνετα χωρίς να σε απασχολούν οι αντίστοιχες μυρωδιές(!) :whistling :tomato::D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Geo

Χμμμ... πρόβλημα δεν δουλεύει σε Linux και στο site της εταιρείας www.ambi-pour.com δεν έχει drivers για Linux :(

Επίσης όταν κάνω boot σε Win XP Pro το score μου στο 3DMARK2001 είναι μικρότερο κατά 3000!?!

Βοηθήστε με τι φταίει???

Σε linux δεν εχω κατασκευάσει drivers.. (οταν βγαλω θα σου τους στείλω)

Μαλλον σε winxp δεν εχεις κανει καλή εγκατάσταση,..Να κανεις την εγκατάσταση εχει επιλογη FULL INSTALL Eσυ πατησες μαλλον το default που ειναι το TYPICAL INSTALL και ετσι εχεις μειωση της αποδοσης..

καντο και θα δεις τεράστια διαφορά

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings [Σήμερα, στις 13:57]

Σε linux δεν εχω κατασκευάσει drivers.. (οταν βγαλω θα σου τους στείλω)

Μαλλον σε winxp δεν εχεις κανει καλή εγκατάσταση,..Να κανεις την εγκατάσταση εχει επιλογη FULL INSTALL Eσυ πατησες μαλλον το default που ειναι το TYPICAL INSTALL και ετσι εχεις μειωση της αποδοσης..

καντο και θα δεις τεράστια διαφορά

Ωραία δουλεύει καλά τώρα σε XP :)

Έχω βρει ένα σοβαρό bug στο firmware της συσκευής μου όμως.

Εάν επιχειρήσεις πολλαπλές εγκαταστάσεις (έχω πολλά φουρφούρια) με διαφορετικά

αρώματα σε κάθε συσκευή (δοκίμασα 5 τουλάχιστον) το αποτέλεσμα δεν είναι καθόλου ευχάριστο. Μήπως φταίει που έχω ενεργοποιημένο το Hyper Threading και βλέπει δύο επεξεργαστες? :sick:

Link to comment
Share on other sites

E δεν μπορω να διορθώνω καθε bug..

να μαζευτουν πολλα bugs και θα βγαλω νεο firmware.. ..

Πρέπει να βάλεις το ιδιο αρωμα σε ολλα τα fans.. (αλιως θα βγαζει βρώμα)

μμ Για το Ηyper Treading δεν το εχω ψαξει γιατι εγω εχω Αthlon και δεν υποστηριζει οταν κανω δοκιμη σε P4 h p θα δω τι αποτελεσματα θα εχει,,,,,

Προς το παρον αρκεσου με αυτα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.