Jump to content



Βοήθεια με αγορά νέας οθόνης-tv monitor


midis

Recommended Posts

Γεια! Βασικα ήθελα να μου προτείνετε μία οθόνη για Pc και ταυτόχρονα να μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως τηλεόραση από τους γονείς μου που δεν ξέρουν τίποτα από τεχνολογία, δηλάδή να μπορούν να την χειριστούν.

Link to comment
Share on other sites

Άμα πάς σε κάτι τέτοιο τότε θα κατευθυνθείς σε ίντσες μέχρι 27 που είναι μέτρια για τηλεόραση.Μία λύση είναι να πάρεις εξ'αρχής τηλεόραση και να την έχεις και για monitor και όχι monitor-tv!Και μεγαλύτερη θα είναι και κοντά στα ίδια φράγκα.

Αλλά το βασικό είναι μέχρι πόσα χρήματα διαθέτεις!Για να μπορέσουμε να σου προτείνουμε κάτι θα πρέπει να γνωρίζουμε το budget σου!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αφού θες κάτι σε 22άρι τότε θα πας σε monitor-tv και όχι καθαρά τηλεόραση.Θα σου πρότεινα

Samsung SM-P2370HD LCD TV-Monitor 23'' - Όλες οι οθόνες - plaisio.gr

και καλό value 4 money αλλά και σε αυτά που ψάχνεις.Αλλά αν δεν πεις πόσα χρήματα δείνεις μπορώ να σου προτείνω και με 500e για παράδειγμα!

Link to comment
Share on other sites

οκ καλή φαίνεται. κοίτα τιμές κάτω από 300.

βασικά με ενδιαφέρει να μπορούν να τη χειριστούν οι γονείς μου, γιατί δεν καταλαβαίνουν και πολλά...

η συγκεκριμένη έχει τηλε-κοντρόλ;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.