Jump to content



Laetitia Casta Nude!!! (in black)


voudas

Recommended Posts

:p:P:P

την προηγούμενη εβδομάδα παρέλαβα την πανέμορφη Γαλλιδούλα μου!

Κοιτάχτε καμπύλες! κοιτάχτε πληθωρικές γραμμές!!:worship: (εξού και το Laetitia;))

1_206.jpg

κοιτάχτε κωλάρα!!!:inlove:

2_206.jpg

προφίλ...:jump:

3_206.jpg

μούρη για φίλημα...:kiss:

4_206.jpg

και σαν top model έχει και πλούσιο εσωτερικό κόσμο!:flower:

5_206.jpg

είμαι ακόμα στο στρώσιμο (ούτε 10 μέρες δεν έχει κλείσει), κάτι πάνω από 1200 χιλιόμετρα (τα πάω τα ταξιδάκια μου)... ως τώρα είναι υπάκουη, αθόρυβη, και δείχνει πρόθυμη για μεγάλες συγκινήσεις μόλις την στρώσω... (1600cc, 110hp):devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr [Σήμερα, στις 21:45]

Για αγορακια ή κοριτσακια?Χεχε.Τι σου κανει ενας τονος...

Διαλυτικά βάζουμε, όταν διαβάζουμε χωριστά τα δίψηφα φωνήεντα. Όχι τόνο

Link to comment
Share on other sites

ευυχαριστώ παιδιά!

Γιάννη (shido) πάμε όποτε θες... εγώ άλλωστε το έχω πει να κάνουμε εκεί συνάντηση του lab:p. πάντως οδηγώντας θα έρθεις. όσο το στρώνω δεν βάζω υπέρβαρο:p:P:P (u know i'm kidding)

ea6gka ωραίο και το δικό σου! μια απορία όμως. εντάξει να μας κρύψεις την πινακίδα, οκ να κρύψεις την κοπελιά, εκεί κάτω δεξιά όμως τί κρύβεις???

πάντως άχαρο το στρώσιμο... τί να καταλάβεις στα 130km/h? (3500rpm με 5η)...

αν και με το ρυθμό που το πάω. σε 2 βδομάδες θα είναι στρωμένο...

άντε να μαζέψω κανα φράγκο να του βάλω και καμιά ζαντούλα...

Link to comment
Share on other sites

όπως γράφω είναι 1600cc με 110hp (επίσημα, γιατί σε δυναμομετρήσεις συγκριτικών έχει βγει κάπου 116-118hp)

υπόλοιπα χαρακτηριστικά... 195/55-15 λάστιχα, ράδιο-cd, clima, trip computer, 0-100 σε 9,5sec και 200km τελική. επίσης στο βασικό εξοπλισμό περιλαμβάνεται και ο παιχνιδιάρικος υπερστροφικός κώλος!!!

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε Βουδα πως και πως περιμενα να ποσταρεις φωτο μετα απο τις τοσες συζητησεις που καναμε.

Καλοταξιδη η Γαλλιδουλα σου λοιπουν, με πολλα, ασφαλη και απροβληματιστα χιλιομετρα.

Οντως ειναι μια κουκλα.

Να την προσεχεις για να σε προσεχει κι εκεινη.

Και σε περιμενω για να τα στησουμε :devil:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.