Jump to content



Laetitia Casta Nude!!! (in black)


voudas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από DJD

Καλοτάξιδη η κούκλα σου και πάντα ζώνη και κράνος ( :blink: )

Καλές και προσεκτικές βόλτες :D

Μη το γελας DeeJay εβλεπα στις ειδησεις εναν\ που εφαγε προστιμο επειδη δεν φορουσε κρατος.

Link to comment
Share on other sites

thanks! είμαι στη δουλειά και όλο μπαίνω στο θρεντ για να την χαζέψω:inlove:

για κράνος το είδα κι εγώ. είναι γελοίοι! εγώ θα φώναζα επιτόπου τα κανάλια... εδώ πρέπει να πάω να πάρω και αλυσίδες χιονιού καλοκαιριάτικα!

λογικά θα κάνω μια βόλτα σαλόνικα soon, οπότε Ζάχο μην προκαλείς δημόσια:devil: θα περάσω μέσα από τον λέοντά σου:devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

thanks! είμαι στη δουλειά και όλο μπαίνω στο θρεντ για να την χαζέψω:inlove:

για κράνος το είδα κι εγώ. είναι γελοίοι! εγώ θα φώναζα επιτόπου τα κανάλια... εδώ πρέπει να πάω να πάρω και αλυσίδες χιονιού καλοκαιριάτικα!

λογικά θα κάνω μια βόλτα σαλόνικα soon, οπότε Ζάχο μην προκαλείς δημόσια:devil: θα περάσω μέσα από τον λέοντά σου:devil:

Αρχισαν οι κοντρες!!!!!!!!!!!

Ποσα αλογακια είναι??? Για του πρωθυπουργου είναι λιγο γομαρακι!

Link to comment
Share on other sites

Λογικα η Γαλλιδουλα του Βουδα ειναι πιο γρηγορη ελλεω βαρους και μονο. Γιατι απο ιπποδυναμη πρεπει να ειμαστε πανω κατω στα ιδια.(εχω χασει λιγο βεβαια λογω 18" ζαντων)

Α, και Βουδα, ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΖΑΝΤΑΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Ζάχο σου στέλνω σε pm τον αριθμό λογαριασμού μου να μου βάλεις τα λεφτά για τις ζάντες:p

είμαι ταπί ρεεεεεεεε!!!

σε κανα 6μηνο με κόβω να έχω ανακάμψει και θα χτυπήσω ζαντούλες να μην γκρινιάζεις...

κόντρα δεν θα κάνουμε, είμαι καλό παιδί! σαν πιο παλιός που είσαι θα σε αφήσω μπροστά να οδηγείς... απλά θα σε ψιλοαγχώσω από πίσω:devil:

Link to comment
Share on other sites

Kαλοταξιδο φιλε !!

Κ σαν πεζακιας κ εγω(307 1,6 Χsi3d) θα σου πω πως αν δεν εχεις προβλημα με τα ηλεκτρικα-ηλεκτρονικα δεν θα εχεις με τπτ αλλο!

Ααα και για περαιτερω πληροφοριες ελα εδω!

http://www.206club.gr/site/index.html

http://www.106sportclub.gr/html/

http://www.4troxoi.gr/4tforum/

Link to comment
Share on other sites

Aν εξεραισεις καποια μικροπροβληματα λογο νεοτητας(2001 κατασκευη,απο τα πρωτα...) τα οποια διορθωθηκαν με εγγυηση ολα οκ...!

Μπορει να μην ειναι κ βραχος αξιοποιστιας(μια φορα εφαγαν φλασια τα ηλεκτρικα του) αλλα αν πας μια βολτα δε θες να κατεβεις...!!Παρα πολυ καλη "καβαλα"...! !

Viva la Frace!! :D:laughing::D

Link to comment
Share on other sites

Να διαλέξεις ζάντες που οι ακτίνες τους δεν προεξέχουν. Όσο και να προσέχεις θα ακουμπάνε στο πεζοδρόμιο και θα χαράζονται. Αν είναι μέσα οι ακτίνες, βρίσκει μόνο το ελαστικό.

Link to comment
Share on other sites

Βουδα μεγειές και απο μένα Κολλημένος Πεζακιας και γω ( 106 που έφυγε λόγω έλειψης χώρου)) δεν μπορώ παρα να μην θαυμάσω τις καμπυλες του και να σου ευχηθώ καλοτάξιδο και αγρατζουνιστο :)

Υ.Γ Ελα εσύ κατά εδώ και καί θα κανονίσουμε γιά Ζάντες..........................:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εμένα δεν μου αρέσει το 206 και γενικά οι πάρα πολλές καμπύλες στα αυτοκίνητα

Αλλά παρ όλα αυτά έτσι γυαλιστερό είναι πολύ όμορφο και αυτή η διακριτική αεροτομή του πάει πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.