Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

κοιτα εμενα οι λαμπες δεν μου αρεσουν προτιμω οτι φωτα εχουν οι ανεμηστηρες πανω τους,ειχα στο παλιο κουτι κ τις χαρισα σαν λαμπατερ ηταν οτι να ναι χρωματα ειχε μεσα σαν τσιρκο ηταν!!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα εμενα οι λαμπες δεν μου αρεσουν προτιμω οτι φωτα εχουν οι ανεμηστηρες πανω τους,ειχα στο παλιο κουτι κ τις χαρισα σαν λαμπατερ ηταν οτι να ναι χρωματα ειχε μεσα σαν τσιρκο ηταν!!

Και εγώ πρώτη φορά χρησιμοποίησα λάμπες… παντός δεν ξέρω αν αξίζει να Πάρο και για το cosmos τώρα που το σκέπτομαι… αν συνυπολογίσεις ότι και στο άλλο κουτί τις έχω συνεχεία κλειστές γιατί εκτός του ότι με τυφλόνουν είναι και πολύ πιο άσπρες από την Φώτο…:secret:

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει αρκετες σκεψεις για το εσωτερικο για να το μετατρεψω σε στυλ obsidian οταν εχω με το καλο ορεξη θα το λυσω ολο ομως κ θα το γδυσω κ θα το βαψω μαυρο μεσα + καποιες τρυπιτσες για τα καλωδια δεν θα φαινεται τιποτα + μια αερογραφια κ τελος μετα!!χωρις φωτακια περιττα οτι εχει η μομπο κ τα ανεμιστηρια του cpu

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει αρκετες σκεψεις για το εσωτερικο για να το μετατρεψω σε στυλ obsidian οταν εχω με το καλο ορεξη θα το λυσω ολο ομως κ θα το γδυσω κ θα το βαψω μαυρο μεσα + καποιες τρυπιτσες για τα καλωδια δεν θα φαινεται τιποτα + μια αερογραφια κ τελος μετα!!χωρις φωτακια περιττα οτι εχει η μομπο κ τα ανεμιστηρια του cpu

και εγώ αυτά σκέπτομαι… ειδικά το μαύρο χρωματακη θα δώσει πολύ εντάξει το lian li δεν είναι για πολλά φωτάκια και λοιπά άντε 1 ανεμιστήρα led μπροστά και τίποτα άλλο… λυτό βασιλικό και απέριττο… μαύρο όντος θα δήξει πολύ μαματο… δεν μου λες πριν ποσό καιρό το είχες πάρει…? Και από πού…?:shifty::to_pick_ones_nose3:

Έγινε επεξεργασία από petran_x13
Link to comment
Share on other sites

ενος φιλου ηταν κ μου το εδωσε αλλαξε κουτι αυτος κ το πηρα σχεδον τσαμπα,απο πλαισιο το ειχε παρει ειναι κοντα 2 χρονων.

Ωραία κούτα πάντως είναι τεραστία… :baby::baby:

Link to comment
Share on other sites

Tί προτείνεις?

1000 φορες να τα αφήσεις έτσι τα καλώδια ή να τα μαζέψεις με tire up ή να βάλεις αυτά εδώ

http://de.mdpc-x.com/mdpc-kabelkrimskrams/kabelklammer-medium-schwarz.htm

Και τι έγινε που αφήνει κόλλα?

Θα λυθεί η απορία σου μετά από 4 μήνες περίπου όταν πας να τα βγάλεις τα καλώδια και πάνω τους αφήνει κόλα όπως και πάνω στο case.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να και το δικο μου PC σας το δειχνω απο την αρχη πως ηταν και μετα σιγα σιγα τις εμφανις μετατροπες που εκανα....

47721019994239208180573.jpg

47721020188924075180573.jpg

47721020188724070180573.jpg

73251061482876398180573.jpg

10527106953491769418057.jpg

10527106953503769718057.jpg

dsc00064s.jpg

dsc00062gb.jpg

και η τελευταια φοτο με τον ενχηρημα μοθ να βαψω την ψυκτρα τις AKASA....

dsc00023ro.jpg

συγνωμη για τον χορο που επιασα απλα ηθελα να ειχατε ολοκληρωμενη αποψη:beer:

Link to comment
Share on other sites

πολυ ανεμηστηρας ρε παιδι μου πρεπει να εχει πολυ κρυο εκει μεσα!!!

οντως εχω πολυ χαμηλες θερμοκρασιες εκει μεσα....29 βαθμους στο κουτι και 32 στην μητρικη που εχω

μετρηση:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.