Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Εκ των έσω βέβαια, να δούμε τι δουλειά έχει κάνει ο καθένας, να πάρουμε ιδέες, να μάθουμε...

επιτρεπτά και τα καλοπροαίρετα σχόλια

ξεκινάω εγώ (βέβαια!) : herolchi 6A19

Έχω προσπαθήσει να τακτοποιήσω όσο μπορούσα τα καλώδια, και να μην κόβει τίποτα τη ροή του αέρα. Φαίνονται extra ψυκτράκια στο SB, Μosfets κτλ, και ένας 4άρης που μπήκε στο chipset - ορατή είναι βέβαια και η μη ύπαρξη μνήμης! ... αναμένεται..

post-359-1416070843,7271_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια λιγο παλια απο μενα .Σημεια που μπορει να αποτελεσουν ιδεες για αλλους , τα 4αρια ανεμιστηρια πανω απο τα μοσφετ στο πανω και αριστερο μερος της Π4Π800.Η θεση για τον πλαινο ανεμιστηρα , που γιαλογους φωτο εχει αφαιρηθει.Επισης κατι το οποιο λειπει απο την φωτο ειναι οι 2 αντιστασεις για τα μοντ που κοληθηκαν στις ψυκτρες της Ατι ...

post-32-1416070843,7707_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

τι λέτε ρε παιδιά! :eek:

με στείλατε "αδιάβαστο" ... :D - έχετε κάνει πολύ καλή δουλειά!

νιώθω πολύ... ρετρό... αλλά βέβαια δεν έδωσα και φράγκα εδώ που τα λέμε, μου κόστισε ελάχιστα (π.χ. case + psu >> 80 ευρώ.. καλώδια, neon lights, κτλ >> no cost.. )

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν δείχνω το δικό μου. Δεν θέλω να σας κάνω να κλαίτε γιατί το δικό μου τα μαμάει τα δικά σας. Και μετά ξύπνησα :( . Και εγώ δεν έχω δώσει και πολλά, αλλά θα δώσω :devil: . Γενικά πάντως βλέπω οτι δεν είμαι ο μόνος που έχω Chieftech.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.