Jump to content



Pctech.gr : no more intel-amd talks


ea6gka

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

Να διαφωνησω.......

Μιας και οταν πιανει φωτια το σπιτι του γειτονα μπορει να μην πας να την σβησεις αλλα θα σκεφτεις τι θα κανεις εαν πιασει φωτια και το δικο σου....

Κοινως.. εαν αρχισουν σιγα σιγα να εγγραφονται στο εργαστηρι τα διαφορα δυσλεξικα δεκαπενταχρονα μπουμπουκια που φορανε πυτζαμες AMD & Intel και ανοιγουν καμια 50αρια πανομοιοτυπα γηπεδικα threads καθημερινα (ειδικα τωρα που τα σχολεια ειναι κλειστα θα ποσταρουν επι 24ωρου βασεως)

....Τοτε τι κανεις??

ή εχεις προνοησει και εχεις σκεφτει τροπο αντιδρασης...

ή την κανεις απο το "μαγαζι" και ιδρυεις "the Lab resurrection"

Δεν με νοιάζει το σπίτι του γείτονα. Ειδικά τέτοιου γείτονα. Ας προσέχουν το σπίτι τους αυτοί και δεν θα τους μάθω εγώ πώς να το κάνουν.....

Τώρα αν έρθουν οι βάρβαροι εδώ, πίστεψέ με ότι εμείς μπορούμε να γίνουμε πιο βάρβαροι......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos [Σήμερα, στις 14:21]

Τώρα αν έρθουν οι βάρβαροι εδώ, πίστεψέ με ότι εμείς μπορούμε να γίνουμε πιο βάρβαροι......

Όταν κάποιος/α είναι προβληματικός/ή δεν πέφτεις στο επίπεδό του υποθέτω. Τους αγνοείς ή τους βοηθάς να ανέβουν επίπεδο.

....ή τους πετάς στον γκρεμό, αρχαία Σπάρτη.:upside:

Link to comment
Share on other sites

ea6gka εχεις καποια γνώμη για το pctech και καποιους mod από εκεί.Αν δεν σου αρέσει φεύγεις και τέλος.Με το να σχολιάζεις ή να χλεύαζεις το forum και τους mod του δεν νομίζω ότι καταφέρνεις κάτι.Ολα τα άλλα πιστεύω οτι θέμα χαρακτήρος και επιπέδου του καθενός.

Πάντα φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

ενταξει τοτε σε παρακαλω πολυ να μην υπονοεις κατι για μενα η το επιπεδο μου η τον χαρακτηρα μου ενταξει?. ρωτα να μαθεις τι και πως και μετα βγαλε συμπερασματα 1000 και πες οτι θελεις οκ? αμα παλι βαριεσε ειμαι διπλα σου μπορω να ερθω να πιουμε και κανα καφεδακι να γνωριστουμε κιολας:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Grace

Όταν κάποιος/α είναι προβληματικός/ή δεν πέφτεις στο επίπεδό του υποθέτω. Τους αγνοείς ή τους βοηθάς να ανέβουν επίπεδο.

....ή τους πετάς στον γκρεμό, αρχαία Σπάρτη.:upside:

Έχεις δίκιο. Δεν εννοούσα βέβαια να πέσουμε στο επίπεδό τους αλλά μάλλον το δεύτερο από αυτά που λες, ΓΚΡΕΜΟΣ.......

Link to comment
Share on other sites

Καλό Πάσχα παίδες.......

είναι ίσως η 1η φορά που θα σας ζητούσα να βγείτε off topic... δεν το κατάλαβα ποτέ το νόημα αυτού του thread.

Καλά μυαλά(όχι αρνίσια) σε όλους/ες μας. :'(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 22:43]

....δεν το κατάλαβα ποτέ το νόημα αυτού του thread.

Είχε; :blink:

Καλό Πάσχα. :flower:

Εγω εχω μια μεγαλη απορια τελικα

Τι να βαλω intel η amd lol lol lol

ΥΓ ελπιζω να μην το διαγραψετε απλα ρωταω

Cyrix και Via αξίζουν μόνο.:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.