Jump to content



Pctech.gr : no more intel-amd talks


ea6gka

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Vadergr [Σήμερα, στις 19:40]

Μπα... στα σοβαρα sites θα τρωνε ban κατευθειαν χωρις να βγαινουν οι admins να λενε '' γιατι και πως'' και χωρις να προειδοποιουν καθε λιγο και λιγακι μεσα στα ιδια τα threads.

....και μετα ποιος τους αντεχει....:sick:

να ποσταρουν ασυστολα ακομα και με αλλα accounts

περι φασιστικης νοοτροπιας (Νο1 κλισε post).... κ.τ.λ.....

χαμος στο ισιωμα φιλε Vader....:mad:

μια απ'τα ιδια σου λεω...

γιαυτο προνοεις και κανονιζεις την πορεια σου καλου κακου....:devil:

Α!, και για να μην φαω κανενα αδεσποτο ban-ακι ...:innocent:

δηλωνω υπευθυνα οτι :

εχω κλεισει τα 18...:magic:

εχω να παω στο γηπεδο απο το '94 (Τελευταιο κιτρινομαυρο πρωταθλημα:X: )

αγνοω πληρως τι cpu μου εχουν βαλει στο πι-τσι μου...:whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης [Σήμερα, στις 17:37]

Να διαφωνησω.......

Μιας και οταν πιανει φωτια το σπιτι του γειτονα μπορει να μην πας να την σβησεις αλλα θα σκεφτεις τι θα κανεις εαν πιασει φωτια και το δικο σου....

Θα γίνω κακιά τώρα ( σιγά το νέο ).

Υπάρχει σοβαρή διαφορά μεταξύ του σπιτιού που έχει μέσα πολλά παιδάκια που τα 'προσέχουν' άλλα ( λίγο πολύ ) άσχετα άτομα ύπο την επίβλεψη του 'μπαμπά' που έχει βγει για βόλτα στο πάρκο για καφέ και τσιγάρο ( επί καθημερινής βάσης 23 ώρες το 24ωρο ) και του σπιτιού που έχει ώριμα άτομα που έχουν κάποιο επίπεδο και λογική ( συνήθως ) ή έστω καλύτερα πράγματα να κάνουν από το να διαφωνούν πιο κομμάτι σιλικόνης είναι πιο sexy και είναι ύπο την 24ωρη επίβλεψη υπεύθυνων και σοβαρών ατόμων που έχουν επίγνωση τουλάχιστον του τι κάνουν και τι πρέπει να κάνουν, χωρίς να κάνουν ότι 'γουστάρει' ο καθένας αλλά σαν σύνολο και για το καλό του συνόλου. ( Αmen )

χμμμμ το ειχα σκεφτει και ξεχασα να το γραψω....

ετοιμαστειτε για εγγραφη πολλων μελων (12-15) που υπαρχει περιπτωση να κανουν το φορουμ....

Καλοδεχούμενοι/ες όλοι/ες τους. Αρκεί να έρθουν για συζήτηση, ανταλλαγή γνώμης και βοήθειας, για το χιούμορ, για την παρέα, για να κάνουν γνωριμίες και άλλα πολλά. ΌΧΙ για να τσακωθούν. Υπάρχουν και διαγωνισμοί boxing για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

ea6gka:

Για αυτο δεν σε βλεπω τελευταια στο PCtech και σκεφτομουν εγω πως και εισαι αραχτος τις τελευταιες βδομαδες στο thelab.

Grace:

Λιγα λογια για το boxing ετσι. Επειδη προσπαθει να βαρεσει ο ενας τον αλλον αυτο δεν σημαινει οτι δεν συμμετεχουν ανθρωποι με επιπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 20:37]

Grace:

Λιγα λογια για το boxing ετσι. Επειδη προσπαθει να βαρεσει ο ενας τον αλλον αυτο δεν σημαινει οτι δεν συμμετεχουν ανθρωποι με επιπεδο.

Το avatar σου είναι η καλύτερη απάντηση που θα μπορούσα να δώσω μόνο και για την λέξη 'επίπεδο' σε αυτό και κάθε είδος βίαιου αθλήματος.

Link to comment
Share on other sites

Eιναι κρίμα να μην μπορεί να γίνει μια πολιτισμένη συζήτηση για 2 εταιρίες ή 2 ομάδες (δυστιχώς οι συζητήσεις μοιαζούν) και ακόμα πιο κρίμα ειναι οτι δεν ευθύνονται πάντα τα 15χρονα... Εγω απέχω από τις συζητήσεις και για τα 2 θέματα.

Fanboysm destroys topics.

quote:

--------------------------------------------------------------------------------

Αρχική απάντηση από Grace

Το avatar σου είναι η καλύτερη απάντηση που θα μπορούσα να δώσω μόνο και για την λέξη 'επίπεδο' σε αυτό και κάθε είδος βίαιου αθλήματος.

--------------------------------------------------------------------------------

Ωραία απάντηση :)

Ομως το "επίπεδο" ειναι θέμα(και χαρακτηριστικό) ανθρώπου και όχι αθλήματος.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν ομως ανθρωποι σαν τον Mohamed Ali. Πολλοι θα ηθελαν να εχουν το 1/4 του επιπεδου του.

Δεν αντιλέγω. Η πλειοψηφία όμως είναι κάπως....

Edit : Μπα, κανείς δεν θα'θελε να το έχει. Μήπως αυτοί που δεν έχουν το ξέρουν ότι δεν έχουν;

Eιναι κρίμα να μην μπορεί να γίνει μια πολιτισμένη συζήτηση για 2 εταιρίες ή 2 ομάδες (δυστιχώς οι συζητήσεις μοιαζούν) και ακόμα πιο κρίμα ειναι οτι δεν ευθύνονται πάντα τα 15χρονα...

Όλοι οι άνδρες ωριμάζουν. Απλά μερικοί πιό αργά από άλλους.

Ωραία απάντηση :)

Ομως το "επίπεδο" ειναι θέμα(και χαρακτηριστικό) ανθρώπου και όχι αθλήματος.

Συμφωνώ, κατά κύριο λόγο. Όμως δεν δέχομαι σαν 'άθλημα' τίποτα το επικίνδυνο, πόσο μάλλον κάτι βίαιο.

Και στο λέει μία που έκανε για κάμποσα χρόνια kick-boxing.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Grace

Όλοι οι άνδρες ωριμάζουν. Απλά μερικοί πιό αργά από άλλους.

XAΧA δεν ειναι θέμα ανδρών-γυναικών το ίδιο ειναι .. Απλά τα δυο φυλα ώριμάζουν με διαφορετικό τρόπο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 21:26]

Θα μας τρελανεις ρε Grace αν ειναι επικινδυνο το box το ποδοσφαιρο τι ειναι????

Τουλάχιστον στο ποδόσφαιρο κλωτσάνε μία μπάλα και όχι ο ένας τον άλλο.

ΥΓ. Επίσης δεν μ'αρέσει ιδιαίτερα.

ΥΓ2 . Είναι Eheim, όχι Eiheim.

XAΧA δεν ειναι θέμα ανδρών-γυναικών το ίδιο ειναι .. Απλά τα δυο φυλα ώριμάζουν με διαφορετικό τρόπο...

Βασικά ήταν μία πλάκα που απλά είχε μία βαθύτερη έννοια.....:flower:

Link to comment
Share on other sites

Grace,Kallileo,Alex:Παρακαλω επειδη το αρχικο θεμα εχει λιγο ξεφυγει ,να σταματησετε τα ανουσια ποστ γιατι θα αναγκαστουμε να τα σβησουμε χωρις καμμια προειδοποιηση

Πειτε μου την αληθεια,ημουν καλος?Εχω τα προσοντα? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr [Σήμερα, στις 21:41]

Grace,Kallileo,Alex:Παρακαλω επειδη το αρχικο θεμα εχει λιγο ξεφυγει να σταματησετε τα ανουσια ποστ

Ω μα, αυτό ακριβώς ήθελα. Να αλλάξω θέμα! :laughing: :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

Grace,Kallileo,Alex:Παρακαλω επειδη το αρχικο θεμα εχει λιγο ξεφυγει ,να σταματησετε τα ανουσια ποστ γιατι θα αναγκαστουμε να τα σβησουμε χωρις καμμια προειδοποιηση

Πειτε μου την αληθεια,ημουν καλος?Εχω τα προσοντα? :p

:p ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧ Κατι μου θύμησες τώρα :D

Πολύ καλός nice touch το bold

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr [Χθες, στις 21:41]

Grace,Kallileo,Alex:Παρακαλω επειδη το αρχικο θεμα εχει λιγο ξεφυγει ,να σταματησετε τα ανουσια ποστ γιατι θα αναγκαστουμε να τα σβησουμε χωρις καμμια προειδοποιηση

Πειτε μου την αληθεια,ημουν καλος?Εχω τα προσοντα? :p

Vadergr ασε τα γλυψιματα :p:P:P:P:P:P:P:P

Οτι και να κάνεις Μοντ δεν γίνεσαι :X::X::X::X::X:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.