Jump to content



Recommended Posts

https://market.android.com/details?id=com.box.android&hl=en

Δεν το χω δοκιμάσει, αλλά ισχυρίζεται ότι σου δίνει 50GB cloud χώρου με ενεργοποιήσεις μέχρι 23 Μαρτίου.

Με συγκεκριμένες μάρκες τηλεφώνων που έχουν συμφωνία (LG και Xperia). Βέβαια κυκλοφορεί και το .apk για να πάρετε τα 50 GB ακόμα κι εάν έχετε άλλο τηλέφωνο.

Το Box είναι πολύ καλό στην πληρωμένη υπηρεσία, αλλά του λείπουν μερικές λειτουργίες στην τσάμπα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pithos Android Client

Πιστεύω θα φανεί αρκετά χρήσιμο σε όσους είναι φοιτητές και χρησιμοποιούν την υπηρεσία αυτή: https://pithos.grnet.gr/

edit: ενθουσιάστηκα από τα screenshots αλλά στην πράξη δεν μου εμφανιζει τους φακέλους και τα αρχεία μου για κάποιο λόγο (ούτε στο desire ούτε στο transformer) :hmm:

Έγινε επεξεργασία από hayabusa
Link to comment
Share on other sites

τοσο καιρο εχω sygic

πολυ καλο κ γρηγορο

λιγο βαρυ στο μενου του ομως.οχι στον χαρτη

Διονυση , το navigation της google , δε θελει ομως δεδομενα απο το ιντερνετ ?

Ρε παιδιά πιο προγραμμα GPS λειτουργει απο μονο του χωρις καθολου ιντερνετ?

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το navigation της google δε σου κάνει; Έχει φωνητικές οδηγίες, τους χάρτες του google maps (μέρος αυτού είναι άλλωστε), αυτόματο επανυπολογισμό διαδρομής

Φωνητικες οδηγιες ; Εισαι σιγουρος ; Εμενα δεν εχει.

Απο τα υπολοιπα , πολυ απλο και γρηγορο ειναι το don't panic. Υπολογιζει γρηγορα την διαδρομη , καθως και τις διορθωσεις. Δεν χρειαζεται internet παρα μονο την πρωτη φορα , για να φορτωσει τους χαρτες. Μειονεκτημα του τα λιγα poi που εχει (τουλαχιστον για Ελλαδα).

Κορυφαιο , θα συμφωνησω , ειναι το sygic. Το copilot δεν με ενθουσιασε , τουλαχιστον στην επαρχια δεν εχει ενημερωμενους χαρτες.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μην εμφανίζει εικόνες το Tapatalk; Στις ρυθμίσεις δε βλέπω κάτι. Μου έχει σπάσει τα νεύρα, τραβάει πολλά ΜΒ.

Sent from my Huawei Ideos X5 1.12.9(ret4rt) using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.