Jump to content



Recommended Posts

Κάνε επανεκκίνηση του κινητό. Το λογικά θα στρώσει

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Μπα οχι...και σημερα που προσπαθησα δεν κατεβαζε τπτ..γραφει αναμονη δικτυου..bug maybe?

Το δοκιμασε κανενας αλλος?

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι ενω μπαινω κανονικα στο play store δεν με αφηνει να κατεβασω καμια εφαρμογη..κολλαει στην ληψη..

Οποτε τις κατεβαζουμε απο αλλου.

Δεν το περιέγραψες αρκετά για να είμαι σίγουρος, αλλά μάλλον έχεις γνωστό bug:

[Resolved] [sOLVED!!] Can't seem to Install/Update anything from Google Play..HELP!! - xda-developers

TL;DR : Βγάλε τα updates της εφαρμογής του play store και ξαναπροσπάθησε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κανενας σοβαρος λογος για ΝΑ ΜΗΝ εχεις rooted συσκευη.

με τα Sony κινητά χάνετε η εγγύηση (πχ σε περίπτωση που το στείλει κάποιος dead και το δει η sony)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το περιέγραψες αρκετά για να είμαι σίγουρος, αλλά μάλλον έχεις γνωστό bug:

[Resolved] [sOLVED!!] Can't seem to Install/Update anything from Google Play..HELP!! - xda-developers

TL;DR : Βγάλε τα updates της εφαρμογής του play store και ξαναπροσπάθησε.

Σε ευχαριστω φιλε μου..καπου το ειχα δει οτι ηταν bug αλλα δεν θυμομουν που..δεν υπαρχει λογος να το πειραξω..αφου κατεβαζω απο wifi οταν ειμαι εξω..:T:

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάνεις τον chrome ως browser;

Αν ναι, με εγκατεστημένο το flash, έχει πρόσβαση σε flash sites τύπου: www.zoo.gr;

Εμένα μου ζητάει ενεργοποίηση του Javascript, που είναι ενεργό, ενώ με opera παίζει κανονικά.

Fingertyped on Samsung galaxy tab 10.1" 32GB WiFi

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάνεις τον chrome ως browser;

Αν ναι, με εγκατεστημένο το flash, έχει πρόσβαση σε flash sites τύπου: www.zoo.gr;

Εμένα μου ζητάει ενεργοποίηση του Javascript, που είναι ενεργό, ενώ με opera παίζει κανονικά.

Fingertyped on Samsung galaxy tab 10.1" 32GB WiFi

Ναι κανονικα χωρις κανενα προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Μολις απέκτησα το Transformer Prime

Μέχρι τώρα δέν είχα καμία επαφή με Android γιατί στο κινητό έχω windows phone οπότε θα σας πρήξω "λίγο"

Για MKV αρχεία έχω το MX Player. Αν υπάρχει κάτι καλύτερο θα με ενδιέφερε αρκετά

Έχω κατεβάσει ένα Task manager και κάθε φορά κλείνω ότι τρέχει αλλά μερικά προγράμματα αρχίζουν πάλι να τρέχουν από μόνα τους χωρίς να τα ανοίγω εγώ. Υπάρχει κάποια λύση για αυτό?? Γιατί δεν νομίζω να είναι ότι καλύτερο για την μπαταρία αυτο

Υπάρχει κάποιος file manager που να βλέπει κοινόχρηστα αρχεία ?

αυτά προς το παρόν

Link to comment
Share on other sites

Μολις απέκτησα το Transformer Prime

Μέχρι τώρα δέν είχα καμία επαφή με Android γιατί στο κινητό έχω windows phone οπότε θα σας πρήξω "λίγο"

Για MKV αρχεία έχω το MX Player. Αν υπάρχει κάτι καλύτερο θα με ενδιέφερε αρκετά

Έχω κατεβάσει ένα Task manager και κάθε φορά κλείνω ότι τρέχει αλλά μερικά προγράμματα αρχίζουν πάλι να τρέχουν από μόνα τους χωρίς να τα ανοίγω εγώ. Υπάρχει κάποια λύση για αυτό?? Γιατί δεν νομίζω να είναι ότι καλύτερο για την μπαταρία αυτο

Υπάρχει κάποιος file manager που να βλέπει κοινόχρηστα αρχεία ?

αυτά προς το παρόν

Πολύ καλός ο mx player, δεν έχεις λόγο να τον αλλάξεις.

Μη χρησιμοποιείς task manager, δεν θα καταφέρεις τίποτα (εκτός από το να φας τη μπαταρία). Το android διαχειρίζεται μόνο του τι ξεκινά και τι σταματά.

Για file manager δες τον es file manager, έχει λειτουργία για lan (αν και ποτέ δεν κατάφερα να τη κάνω :rant:).

Ότι θες, εδώ είμαστε!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.