Jump to content



Recommended Posts

Σε μενα κάνει άλλο κουλό... φιλαράκι με S3 δεν τον εμφανίζει ... αν το καλέσω εγώ μεσω viber ή αυτός εμένα τότε τον δείχνεις κανονικά στις επαφές. Μετά απο λίγο το ίδιο τον εξαφανίζει.. Επίσης όταν το εγκατέστησε δεν ήρθε καμια ειδοποίηση σε μενα ότι είναι χρήστης viber...

Την ίδια ακριβώς συμπεριφορά με το συγκεκριμένο χρήστη έχει και σε iphone 4S που υπάρχει στη παρέα ... :wall:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πληκτρολόγιο + λεξικό Ελληνικών?

Εχω το Go keyboard αλλά αν και καλό, το predict των ελληνικών και το auto complete ειναι με ΤΡΕΛΗ επιείκεια καθυστερημένο.

Έχετε κάτι να προτείνετε?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πληκτρολόγιο + λεξικό Ελληνικών?

Εχω το Go keyboard αλλά αν και καλό, το predict των ελληνικών και το auto complete ειναι με ΤΡΕΛΗ επιείκεια καθυστερημένο.

Έχετε κάτι να προτείνετε?

SwiftKey 3

Μακράν καλύτερο απο όλα.

Link to comment
Share on other sites

Το swiftkey έχει τη χρήσιμη δυνατότητα να μαθαίνει από το γράψιμό σου... όχι μόνο ζωντανά, αλλά και διαβάζοντας παλιά SMS/mail/whatever.

Από την άλλη, νομίζω έχει ζήτημα με μόνο κεφαλαία, γιατί από τα δικά μου SMS δεν έμαθε τίποτα :). Σε κάθε περίπτωση έχει τη φήμη του καλύτερου, άσχετα ότι εμένα τελικά δε με βόλεψε.

Το βασικό του μειονέκτημα είναι ότι για να γίνεις πολύ γρήγορος μάλλον θέλει δίχερη πληκτρολόγηση, σε αντίθεση με το swype που με το ένα χέρι κάνει θαύματα. Πάντως έχει ακούσει κόσμο που ώρες ώρες δε γράφουν ούτε το πρώτο γράμμα μιας λέξης με swiftkey, την μαντεύει από τις προηγούμενες...

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να παιζει καλυτερο απο το SwiftKey.

Τρομερο autocomplete, πολυ καλη διορθωση, μετα ειδικα σε συνιθισμενες φρασεις, σου βγαζει αυτοματα την επομενη λεξη, μπορεις να πληκτρολογησεις χωρις κενα (τα βαζει αυτοματα)

Link to comment
Share on other sites

To εχει προσφορα 75% off btw, με 0,69€ it was an offer i could not refuse.

Εντυπωσεις σε καμια βδομαδα που θα ειναι εκπαιδευμενο :p

Αυτο το Viber τελικα τι το καλυτερο απο το Skype εχει?

Κανει κατι που δε κανει το Skype?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.