Jump to content



Recommended Posts

Δεν ξερω αν εχει αυτο που θελεις. Παντως αν εισαι στη cosmote εχεις το Navigon δωρεαν...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.navigon.navigator_select_tmo_gr

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Προσφορά COSMOTE: Οι συνδρομητές COSMOTE έχουν τη δυνατότητα να κατεβάσουν την εφαρμογή NAVIGON στην προνομιακή τιμή των 14,95€, αντί της αρχικής 59,95€ που αφορά όλους τους υπόλοιπους πελάτες.

Ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε; :p

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε καναν epub/mobi/pdf reader που να κανει zoom in στην σελιδα και να προσαρμοζεται η γραμματοσειρα στο μεγεθος της οθονης (οπως κανουν δηλαδη ολοι οι web browsers)

Δεν ξερω ποσο εφικτο ειναι γιατι θα παει σε HP Touchpad (4.0.4 περασμενο) αλλα ας μου πειτε εναν που δουλευει σε κινητο/tablet και βλεπουμε...

Δοκιμασα τα πρωτα "hit" στο μαρκετ αλλα δεν κανουν αυτο που θελω.

Ουτε και ο official Adobe reader, ουτε το QuickOffice

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το Navigon που ανέφερα παραπάνω, μετά από το σχετικό ψάξιμο τελικά έχει και χάρτη της Τουρκίας. (σε περίπτωση που το χρειαστεί κανείς).

Όταν θα πάμε να πάρουμε τη Πόλη, θα μας φανεί χρήσιμος. Ευχαριστούμε:p

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε η beta έκδοση του SwiftKey flow, που συνδυάζει τις δυνατότητες του SwiftKey με την ευκολία του swype =) για περισσότερες πληροφορίες πάτε στο www.SwiftKey.net/en/blog

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Δεν ξέρω.. Στο Nexus 10 δεν παρατήρησα κάποια καθυστέρηση. Επίσης το νέο Flipboard HD είναι awesum.

λινκ ; στο μαρκετ δεν το ειδα κάπου.

Ξερει κανεις αν υπάρχει εφαρμογή οπου να κατεβάζω απο hosters premium και να αποθηκευονται κατευθειαν στον nas?

Για απευθείας δεν ξέρω, αλλά από τον ES Explorer μπορεις να προσπελάσεις κανονικα το NAS σου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.