Jump to content



Recommended Posts

Ο καλύτερος browser για μένα ειναι μακράν ο boat.

Ότι πιο πλήρες και desktop-like.

Και γρήγορος.

Τον θεωρώ πολυ γρηγορότερο από το βαρύ dolphin ,και χωρις bugs.

boat ; πρώτη φορά τον ακούω.

Για δώσε link.

Link to comment
Share on other sites

κάποια εφαρμογή για streaming από το nas? με astro file manager βρίσκω ένα mediα αρχείο και όταν πατάω αναπαραγωγή με mx player αυτό μου βγάζει κατάσταση downloading...εγω θέλω streaming μόνο....
check https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dbapp.android.mediahouse
Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν έχεις dlna δες και το es file Explorer πολύ καλό το χρησιμοποιώ εγώ για να streamαρω και δουλεύει άψογα. Κάτι που θα ήθελα να ρωτήσω εγώ είναι άμα υπάρχει κάποιος δωρεάν password manager με auto fill σε browser. Μόνο τον Lastpass έχω δει αλλά είναι 12 ευρώ το χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Τραγικός γίνεσαι, 0,75€ έχει βρε τσίπη! :p

Ναι θα έπρεπε να είναι τσάμπα η αναβάθμιση πάντως, σε μένα τσάμπα έγινε τουλάχιστον η Beta4 κανονική 4 χωρίς να δώσω κατι.

Link to comment
Share on other sites

Δε με ενοχλούν τόσο τα 0,75 απλά περιμένω ότι όταν αγοράζω μια τέτοια εφαρμογή θα με ικανοποιεί για πάντα. Τι τους σταματάει να βγάζουν κάθε χρόνο άλλη με 0,75; Επίσης τι περισσότερο προσφέρει δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,γνωριζει κανεις καμια εφαρμογη που να βρισκει αρχεια που σβηστηκαν?

εξηγουμαι: εβαλα καινουρια ρομ και εκανα wipe data.ειχα μεσα τις φωτο των διακοπων ομως.. :/

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,γνωριζει κανεις καμια εφαρμογη που να βρισκει αρχεια που σβηστηκαν?

εξηγουμαι: εβαλα καινουρια ρομ και εκανα wipe data.ειχα μεσα τις φωτο των διακοπων ομως.. :/

Πολυ δυσκολο το εργο σου, μιας και τωρα εχουν γραφτει απο πανω αλλα δεδομενα.

Top 5 Data Recovery Apps For Android | Daily Tool - App Reviews And More....

Link to comment
Share on other sites

το καλο ειναι πως 2,5gb φωτογραφιες τις ειχε παρει backup η κοπελα μου παλι καλα και δεν το ηξερα,περιπου 250mb ειναι αυτες που εχω χασει. πηγα να το σπασω στην αρχη απο τα νευρα μου.. θα προσπαθησω αν και πιστευω πως δεν θα βγει καπου..

Link to comment
Share on other sites

Πάνος δύσκολο αυτό που ζητάς

Γιατί λογικά έχουν γραφτεί δεδομένα από πάνω

Ακόμα κ εφαρμογές forensic που δίνουν την δυνατότητα αυτή δεν μπορείς να βρεις για να δοκιμάσεις

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Link to comment
Share on other sites

το καλο ειναι πως 2,5gb φωτογραφιες τις ειχε παρει backup η κοπελα μου παλι καλα και δεν το ηξερα,περιπου 250mb ειναι αυτες που εχω χασει. πηγα να το σπασω στην αρχη απο τα νευρα μου.. θα προσπαθησω αν και πιστευω πως δεν θα βγει καπου..

Σίγουρα τις έχασες;

Το λεω γτ με το wipe data/factory reset , δεν πειραζονται τα αρχεία

*mobile

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα τις έχασες;

Το λεω γτ με το wipe data/factory reset , δεν πειραζονται τα αρχεία

*mobile

εχεις κανει χωρις να σου χαθουν δεδομενα? :/

εγω περασα την καινουρια ρομ και μετα εκανα επαναφορα οπως πρεπει να γινει δηλαδη!;)

οι εικονες δεν σωζονται οσες χαθηκαν αποτι καταλαβα.. εβαλα miui τωρα οποτε ολα πανε στο cloud της ξιαομι αυτομα και δεν την ξαναπαταω..! :)

Link to comment
Share on other sites

εχεις κανει χωρις να σου χαθουν δεδομενα? :/

εγω περασα την καινουρια ρομ και μετα εκανα επαναφορα οπως πρεπει να γινει δηλαδη!;)

οι εικονες δεν σωζονται οσες χαθηκαν αποτι καταλαβα.. εβαλα miui τωρα οποτε ολα πανε στο cloud της ξιαομι αυτομα και δεν την ξαναπαταω..! :)

Βρε Πάνο αν είχες βάλει στο Dropbox να κάνει upload τις pics σε wifi θα ήσουν κομπλέ. Τι δίνει τα 5gb επιπλέον με κάθε Samsung;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.