Jump to content



Recommended Posts

Μήπως εννοείς ότι τον "διαβάζει" το κινητό; Σαν μια λειτουργία που έχουν/είχαν τα ΝΟΚΙΑ;

Ναι τον διαβαζε

Μηπως έχεις ενεργοποιησει καποιο Driving mode ?

Οντως ειχε πατηθει λειτ οδηγησης, ε τη μλκια εφαγα μιση μερα με δαυτο :wall:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι κατεβασε καποιες ενημερωσεις και πλεον σε καθε εισερχομενη κληση λεει ποιος με καλει.

Πως τη κλεινουμε αυτη τη παπ@αρια ?? :wall::wall:

Μάλλον ξέχασες ένα δεν, σωστά ; :rubik:

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Όχι. καταλάθος ενεργοποιησε το Driving mode, οπου το κινητο (αναλογα το μοντελο/μαρκα) σου λεει σε ανοιχτη ακροαση το νουμερο του καλουντος, το περιεχομενου του SMS, κλπ

Link to comment
Share on other sites

Όχι. καταλάθος ενεργοποιησε το Driving mode, οπου το κινητο (αναλογα το μοντελο/μαρκα) σου λεει σε ανοιχτη ακροαση το νουμερο του καλουντος, το περιεχομενου του SMS, κλπ

Λεει και το περιεχομενο του sms ??

Ευτυχως που το βρηκα πριν γυρισω σπιτι.

Φαντασου να μου εστελνε ο [MENTION=1446]Dolly[/MENTION] το βραδυ μηνυμα.

"Η φαγουρα εχει φυγει, ανυπομονω να σε δω στη πιτα" :hehe:

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Θα σου στέλνω κάθε βράδυ κατά τη 1-2 σεμνά και ταπεινά μηνύματα του στυλ. "σε θέλω και μου λύπεις", "η πόρτα έχει φράξει, έλα εδώ", "βαστάω βράχο γιατί έμαθα θα σπρώξεις", "έχω να σπρώξω 3 λίτρα νιτρογλυκερίνη, να στα τυλίξω εδώ ή θα τα πάρεις σπίτι" κλπ

Link to comment
Share on other sites

Κατά την εγκατάσταση άνοιξε σελίδα στο internet μόνο του και φόρτωσε κάτι περίεργες σελίδες. Επίσης κατά την εγκατάσταση, στήθηκε μόνο του το mobogenie. Ξηλώθηκε και μπήκε πάλι το default της Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Ένα που βρήκα προχτές για συναυλίες με πολύ παραμετροποίηση και έξυπνο αρκετά (σκανάρει κινητό, online apps κλπ για να αντλήσει πληροφορίες κλπ) είναι αυτό

bands in town

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.