Jump to content



Τι browser χρησιμοποιειτε? Και γιατι?


Analyzer

Recommended Posts

Εγω παντως ειμαι με το Opera 7.23.Εχω δοκιμασει αρκετους και τους θεωρω τους υπολοιπους βαθεια νυχτωμενους σε σχεση με τον Opera.Καταπληκτικη ταχυτητα καταπληκτικη ασφαλεια και ευκολια και εχει την καινοτομια του Wand που σημαινει σε καθε site που χρειαζεσαι username kai pass αυτο το εχει αποθηκευσει με την εγκριση σου φυσικα και με το πατημα ενος κουμπιου κανεις log in.Popups δεν ξερω τι σημαινουν και οταν το κλεινεις σβηνει και τα cookies που εχεις γεμισει.Ολα με options φυσικα.Εχετε κατι καλυτερο να προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ενδιαφερον θεμα φιλαρα.Αντε ρε παιδια ξεκινηστε να ποσταρετε να μαθουμε και μεις που δεν σκαμπαζουμε απο τετοια.

Παντως εμενα μου προτειναν να βαλω Mozilla αλλα η διαισθηση μου και καποιες αλλες γνωμες με εκαναν να μην το βαλω τελικα και να μεινω με τον απλο των windows.κατι για spyware πηραν τα αυτακια μου.:unsure::shifty:

Link to comment
Share on other sites

Σε σχεση με τον Internet explorer φιλε (παντα κατα την γνωμη μου) το mozila ειναι καλυτερο ομως ειχα βρει ελατωματα και σε αυτον.Και μολις καταλαθος περασα τον Opera ε τελειωσε εμεινα με την μια εκει.Και υστερα μπορεις να δοκιμασεις οποιον θες χωρις να σβησεις τον Internet explorer.

Link to comment
Share on other sites

Χωρις Java κατεβασετο απο www.opera.com ειναι μονο 3.5 mb μετα μπες www.******* παρε και το κλειδι και σπαστο.Κατεβασε και κανα skin απο το ιδιο site και εισαι jet.Σιγα σιγα οσο θα το μαθεις πιστευω θα σ΄αρεσει.

Edit: ΟΧΙ warez/cracks κτλ :)

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβασα το οπερα.πολυ καλο φαινεται και αρκετα φιλικο.αν και θελω να φτιαξω καπως τις ρυθμισεις να μοιαζει λιγο παραπανω στον απλο internet explorer των windows.καλο παντως.ευχαριστω φιλε

Link to comment
Share on other sites

Mozilla Firebird ο οποίος μετονομάστηκε σε FireFox στην νέα έκδοση....

Τον MyIE2 δεν τον έχω δοκιμάσει, αλλά ακού καλά λόγια από εσάς, οπότε θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα τον δοκιμάσω, :p

ps. greekfragma, αυτό για spyware που λες ότι πήραν τα αυτιά σου, μάλλον εννοούσε ότι τα γλιτώνεις σε σχέση με τον ΙΕ.:turn:

Link to comment
Share on other sites

Mozilla χαλαρά μιας και παλιά ήμουν φανατικός του Netscape. Αλλά και ο Firefox φαίνεται πολύ καλός και ιδιαίτερα ελαφρύς.

Τώρα αφού τον έχουμε που τον έχουμε τον ΙΕ .... ας δοκιμάσουμε και τον MyΙΕ2. Φαντάζομαι κάθεται από πάνω από τον ΙΕ...?

Link to comment
Share on other sites

Firefox κι εδώ μετά από προτροπή του Dj. Είναι πολύ καλός, απλά πολλοί έχουμε κολλήσει με τα έτοιμα της Μαικροσοφτ και γίνεται κάπως δύσκολα η αλλαγή σε κάποιο άλλο πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [Σήμερα, στις 08:51]

Firefox και απο μενα.....

Analyzer το ρητο πει λιγο διαφορετικα...

I' m f@cking Antonio Montana , you know , you f@ck with me you f@ck with the best....

lol Ε! να το αλλαξω τοτε..

Υγ:Οταν λετε MyIE2 νομιζα για Internet explorer μιλατε.Χμμ..για να δουμε τι παιζει μ`αυτο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.