Jump to content




panosX

Recommended Posts

Aυστηρα στο ποσο θα προτεινα να εψαχνες και σε μεταχειρισμενο καποιο απο τα altec lansing 5021 η κανα logitech z2300 (που δεν τα συμπαθω γενικως αλλα αμα θελει καποιος κυριως μπασο ), αν δεν εχεις προβλημα με κατι τετοιο.Απο τα παραπανω μπορει να επαιρνα τα konig,με κριτηριο την ..περιεργεια :p

Link to comment
Share on other sites

θελω να αποφύγω την περιέργεια γιατι καμια φορά ξενερώνεις (κάποτε ακουσα το θεϊκό απο υπάλληλο "πάρτο κ ελα να πεις και καμια γνώμη") .Επισης θέλω να ειναι κατι καινουργιο λογο εγγύησης:wall:

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω ηχεια 2.1 για το pc και ειμαι αναμεσα σε δυο συστηματα το ενα ειναι LOGITECH Z523 (http://www.multirama.gr/products/product?pid=0415081&catid=060800) και το αλλο PHILIPS SPA5300 (http://www.multirama.gr/products/product?pid=0395950&catid=060800). θελω να μου πειτε την γνωμη σας ωστε να αποφασισω πιο απο τα δυο θα αγορασω, πιο ειναι πιο καλο καθως και οσοι εχετε ενα απο αυτα τα δυο ηχεια να πειτε της εντυπωσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

MODECOM MC-2110

Δεν εχεις αδικο για τo παραπανω (post) ..:)

Παντως ενημερωτικα και μονο αναφερω οτι ειναι σε προσφορα απο το e-shop

MODECOM MC-2110 BROWN PROGRESSIVE MUSIC SYSTEM - - E-SHOP.GR

Υ.Γ. Μα που εχει το αντιπαλο δεος η creative ? :...: που επαιζε σε αυτες τις κατηγοριες με τα inspire , i-trigue κλπ.

Link to comment
Share on other sites

βασικά λέω να σκοτώσω τα λεφτά για τα logitech ,περιμένω λίγο γιατι ενα πουλάκι μου είπε πως μεσα σε δυο βδομάδες λογικά θα υπάρξει προσφορά (:dance3:)

παύλο τσάμπα περιμένεις αλλες γνώμες οτι είπαν είπαν τα παιδιά :) , διάβασε κρίνε αγόρασε :T:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

τελικά πήρα τα logitech z-523

μετα απο πολύ μουσική εχω να πω πως αξίζει για τα λεφτά του και με ακούει όλοι η πολυκατοικία :hehe:

Παρα πολύ καλή συσκευασία (μεχρι κ το minijack είχε πλαστικό προστ. για το καρφί :T:)

εχει δυνατό κ γεμάτο μπασο .

εχει κ 3 εισόδους (mini jack ,R/L κοκκκινο,ασπρο στπ sub κ μια στο ηχείο)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.