Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Άλλες πηγές ειδήσεων δεν αναφέρουν πουθενά για ίχνη εξωγήινων μορφών ζωής. Απλά για γήινες μορφές ζωής πιθανόν άγνωστες στον άνθρωπο, οι οποίες υπόκεινται σε άλλες μορφές εξέλιξης από αυτές που γνωρίζουμε.

Russian scientists reach lake under Antarctica - Technology & science - Science - msnbc.com

Concerns over Russia Antarctic drilling | News24

Russian scientists seeking Lake Vostok lost in frozen 'Land of the Lost'? | Fox News

Link to comment
Share on other sites

Άλλες πηγές ειδήσεων δεν αναφέρουν πουθενά για ίχνη εξωγήινων μορφών ζωής. Απλά για γήινες μορφές ζωής πιθανόν άγνωστες στον άνθρωπο, οι οποίες υπόκεινται σε άλλες μορφές εξέλιξης από αυτές που γνωρίζουμε.

Russian scientists reach lake under Antarctica - Technology & science - Science - msnbc.com

Concerns over Russia Antarctic drilling | News24

Russian scientists seeking Lake Vostok lost in frozen 'Land of the Lost'? | Fox News

golden like swastika - Αναζήτηση Google

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνεις πλάκα έτσι; :p

1) Τα μισά αποτελέσματα είναι από site "Lunatic Outpost" με υπότιτλο "UFO-Fun-Conspiracy". Τα άλλα μισά είναι άλλες ιστοσελίδες συνομωσίας. "Exposing the world we believe to be real."

2) Και για το Yeti να γκουγκλάρεις περισσότερα αποτελέσματα θα σου βγάλει.

3) Και στην περίπτωση που όντως βρέθηκε αντικείμενο σε σχήμα που θυμίζει χρυσή σβάστικα τι πάει να πει; :p Είναι ντε και καλά εξωγήινης προέλευσης;

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνεις πλάκα έτσι; :p

1) Τα μισά αποτελέσματα είναι από site "Lunatic Outpost" με υπότιτλο "UFO-Fun-Conspiracy". Τα άλλα μισά είναι άλλες ιστοσελίδες συνομωσίας. "Exposing the world we believe to be real."

2) Και για το Yeti να γκουγκλάρεις περισσότερα αποτελέσματα θα σου βγάλει.

3) Και στην περίπτωση που όντως βρέθηκε αντικείμενο σε σχήμα που θυμίζει χρυσή σβάστικα τι πάει να πει; :p Είναι ντε και καλά εξωγήινης προέλευσης;

Εγώ δεδομένα παρέθεσα, δεν πήρα θέση.

Link to comment
Share on other sites

και για να το περάσω από τελωνείο, τι δικαιολογητικά χρειάζομαι; :hmm: :hmm: :hmm: Προς το παρόν, βέβαια, μου λείπουν τα 9000 δολάρια, αλλά κάπως θα βρω την άκρη για αυτό :p

η ερωτηση ειναι τι να το κανεις ;

το οπλο ειναι σαν το αμαξι υπολογιζεις λαδια-λιπαντικα εξαρτηματα-ελατηρια λογο φθορας διαφορα μικρα εργαλεια για καθαρισμου συναρμολογηση και η καθε σφαιρα κοστιζει νομιζω γυρο στα 3 μεχρι και 11 δολαρια (τοσο θυμαμαι) βεβαια μην ξεχνας οτι το 1 ευρω ειναι κ 1 δολαριο και επομενος μιας και θα δοκιμασεις να βαρεσεις θα σου φυγει το χερι σου και θα εχεις προβλημα.

Μιας και θυμηθηκα απο ενα παιδι που ηταν στα ΛΟΚ 1.95 υψος 70 κιλα γεροδεμενο πηγανε κανανε βολη με barret 50cal διαμετρηματα των 126x99mm και εσπασε το χερι του για 2 μηνες δεν εκανε τιποτα και βεβαια το θεμα ειναι να το κρατας σωστα γιατι δεν σε χαριζει στην 1η βολη.

Link to comment
Share on other sites

1.95 - 70 κιλά γεροδεμένο? Με -10% λίπος;

Αν είναι να το χρησιμοποιήσει σωστά, θα βρεθούν σπόνσορες, μην φοβάσαι.

ναι τοσο πρεπει να ειναι αλλα βεβαια μπορει να κανω και λαθος.

στην περιπτωση που εχει και αλλα οπλα στην κατοχη του ο Ντεχινο και ασχολητε με αυτα τοτε παω πασο αλλα το μπαρετ θα του αλλαξει τα φωτα γιατι απλα....μ@μει και κρουει

Link to comment
Share on other sites

Ohh my gosh, την Κυριακή οι απεργοί λενε θα περικυκλώσουν συμβολικά την Βουλή. Θα έχουν χεστεί πάνω τους οι βουλευτές.

ΕΓΩ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΜΟΥΤΖΩΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ!!!!11!1!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.