Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Αυτοί είναι οι δράστες των ένοπλων ληστειών στην Κοζάνη - NEWS247

κοιταχτε φατσες ρε..

με webcam τους εβγαλαν στο skype? :p

Στο νούμερο 3.. MSPaint...

Καλά τους έκαναν!

EDIT: Mετά είδα τι τους έκαναν, νόμιζα ότι έφαγαν 1-2, λάθος μου, τα σαπισαν τα παιδάκια.. Στην φωτό με το paint νόμιζα ότι απλά θα είχε καμιά μελανιά, αν δείτε ολόκληρη την φωτογραφία καταλαβαίνετε ότι ο μπάτσος τον κρατάει από τον λαιμό!

Υ.Γ. Ρε δεν ήξερα ότι κάνουν ένοπλες ληστείες οι Έλληνες

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Σε (πληρωμένη) άδεια την έχουν την κοπέλα, όσο κάνουν (Ε)ΔΕ. Το μόνο παράπτωμα για το οποίο ελέγχεται είναι αν μετέφερε ναρκωτικά μέσα στο χώρο του σχολείου. Οπότε αν τη θες για μεταγραφή πρέπει να τα σκάσεις, δεν είναι φρη-έιτζεντ! :p

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Ρε δεν ήξερα ότι κάνουν ένοπλες ληστείες οι Έλληνες

Είναι επειδή δε συγχρωτίζεσαι με φασίστες. Χρυσαυγίτες είναι τα παιδιά, μην κοιτάς που αυτοπροσδιορίζονται αριστεροί και κατηγορούνται για συμμετοχή στους "Πυρήνες". Φήμες, φήμες! :dirol:

Link to comment
Share on other sites

Είναι επειδή δε συγχρωτίζεσαι με φασίστες. Χρυσαυγίτες είναι τα παιδιά, μην κοιτάς που αυτοπροσδιορίζονται αναρχικοί και κατηγορούνται για συμμετοχή στους "Πυρήνες". Φήμες, φήμες! :dirol:

φιξντ

Link to comment
Share on other sites

φιξντ

Έχεις δίκιο. Είδα και το βίντεο της σύλληψης και το επιβεβαιώνω. Προηγουμένως μετέφερα ό,τι είχα διαβάσει. Φαντάζομαι βέβαια ότι δεν είναι δεξιοί αναρχικοί. Σε ποια συνιστώσα είπαμε εντάσσονται οι αναρχικοί γενικότερα;

ΥΓ: Προφανώς αστιεύομαι με δηλώσεις επιφανών συριζαίων. Απλά για μένα είναι ακόμη μια επιβεβαίωση ότι αριστεροί-δεξιοί εγκληματίες μπορεί να χωρίζονται προσχηματικά από τις "ιδεολογίες" τους, αλλά στην πράξη είναι απλώς αυτό. Εγκληματίες.

ΥΥΓ: Επίσης πιστεύω ότι όποιος εγληματεί φέροντας βαρύ οπλισμό απέναντι σε πολίτες θα πρέπει να είναι προετοιμασμένος να μην προλάβει καν να συλληφθεί. Αν λοιπόν είναι διατεθιμένοι να ρισκάρουν μια σφαίρα στο κούτελο, 2-3 σφαλιάρες κατά τη σύλληψη θα τις αντέξουν.

Link to comment
Share on other sites

ΥΥΓ: Επίσης πιστεύω ότι όποιος εγληματεί φέροντας βαρύ οπλισμό απέναντι σε πολίτες θα πρέπει να είναι προετοιμασμένος να μην προλάβει καν να συλληφθεί. Αν λοιπόν είναι διατεθιμένοι να ρισκάρουν μια σφαίρα στο κούτελο, 2-3 σφαλιάρες κατά τη σύλληψη θα τις αντέξουν.

Δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο (να περιμένουν σφαίρα στο κούτελο). Αλλά ακόμα και να το περιμένουν, το ένα είναι ακαριαίος θάνατος, δεν πονάει, το άλλο ειναι βασανιστήρια και πόνος. Τώρα ιατροδικαστής δεν είμαι, αλλά δεν νομίζω να έφαγαν μόνο 2-3 σφαλιάρες, μάλλον πολλά μπουκέτα έφαγαν...

Συμφωνώ στα υπόλοιπα, εγκληματίες είναι και σαν εγληματίες να δικαστούν. Αν κάποιος με απειλήσει με όπλο, λίγο με νοιάζει αν είναι Αναρχικός ή Φασίστας.

Αλλά νομίζω ότι βασανιστήρια δεν τους αξίζουν...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πρέπει να μας απασχολεί είναι το γεγονός ότι 20 ετών παιδιά γίνονται εγκληματίες.

Αποτέλεσμα της ανάπτυξης του Σα(χλα)μάρα και του Μπάρμπα Φώτη

Αλήθεια, με το Κατάρ τι έγινε, θα μας πει κάποιος Μνημονιακός εδώ μέσα ή το κάνατε και αυτό γαργάρα?

Επίσης ας πάνε οι μπάτσοι και να βαρέσουν τους τραπεζίτες, στους οποίους φιλούν τους μεταξωτούς κ..λους τους και κάνουν τεμενέδες ολκής.

Ας πάνε οι μπάτσοι να βαρέσουν και τους προδότες πολιτικούς αντί να τους φιλούν κατουρημένες ποδιές.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πρέπει να μας απασχολεί είναι το γεγονός ότι 20 ετών παιδιά γίνονται εγκληματίες.

Αποτέλεσμα της ανάπτυξης του Σα(χλα)μάρα και του Μπάρμπα Φώτη

Ενώ πριν δεν υπήρχαν οι 20χρονοι εγκληματίες. Ήθελαν τον Σαμαρά τους για να κάνουν την εμφάνιση τους.

Link to comment
Share on other sites

Ενώ πριν δεν υπήρχαν οι 20χρονοι εγκληματίες. Ήθελαν τον Σαμαρά τους για να κάνουν την εμφάνιση τους.

Πριν τα Μνημόνια και την εξοντωτική πολιτική της αποφυγής φορολόγησης των πλουσίων, των 3,000 αυτοκτονιών κτλπ κτλπ (τα οποία βαριέμαι να ξανα-γράψω) : όχι (και δεν είμαι 16 ετών , ούτε έχω μνήμη χρυσόψαρου για να μην τα θυμάμαι)

Τώρα με το Δικτατορικό καθεστώς των Μνημονίων τα φαινόμενα αυτά θα γίνουν εντονότερα.

Είπε κάποιος για επενδύσεις από το Κατάρ ή θαμπώθηκαν από την ΟΥΑΟΥ νέα φορολόγηση των ακινήτων?

Σχετικά με τις ληστείες στις Τράπεζες: Καλά έκαναν και να τις κάψουν εάν μπορούν.

Link to comment
Share on other sites

Στο νούμερο 3.. MSPaint...

Καλά τους έκαναν!

EDIT: Mετά είδα τι τους έκαναν, νόμιζα ότι έφαγαν 1-2, λάθος μου, τα σαπισαν τα παιδάκια.. Στην φωτό με το paint νόμιζα ότι απλά θα είχε καμιά μελανιά, αν δείτε ολόκληρη την φωτογραφία καταλαβαίνετε ότι ο μπάτσος τον κρατάει από τον λαιμό!

Υ.Γ. Ρε δεν ήξερα ότι κάνουν ένοπλες ληστείες οι Έλληνες

Είδες τον παλιομπάτσο ....? τον κράταγε τόοοσο σφιχτά που δεν μπόρεσαν να τον ξεκολήσουν απο τον λαιμό του παιδιού για να ποζάρει στη φωτό, και αναγκάστηκαν να βγάλουν και το χέρι του φωτογραφία....

Απο τη στιγμή που μέχρι και σε εκείνο το σημείο που είχαν φτάσει (δεμένοι μέσα σε ένα κλειστό κτίριο με μπάτσους μέσα) επέμεναν να μην δέχονται ούτε τα στοιχειώδη (φωτογράφηση) εσύ δηλαδή πως το λές αν όχι αντίσταση ?

Μόνοι τους πάθανε ότι πάθανε και απο τη στιγμή που τα όπλα τους τα έστρεψάν κατ'αρχήν εναντίων άοπλων πολιτών, έχουμε να κάνουμε με αποβράσματα. Ψόφο.

Link to comment
Share on other sites

Πριν τα Μνημόνια και την εξοντωτική πολιτική της αποφυγής φορολόγησης των πλουσίων, των 3,000 αυτοκτονιών κτλπ κτλπ (τα οποία βαριέμαι να ξανα-γράψω) : όχι (και δεν είμαι 16 ετών , ούτε έχω μνήμη χρυσόψαρου για να μην τα θυμάμαι)

Τώρα με το Δικτατορικό καθεστώς των Μνημονίων τα φαινόμενα αυτά θα γίνουν εντονότερα.

Είπε κάποιος για επενδύσεις από το Κατάρ ή θαμπώθηκαν από την ΟΥΑΟΥ νέα φορολόγηση των ακινήτων?

Σχετικά με τις ληστείες στις Τράπεζες: Καλά έκαναν και να τις κάψουν εάν μπορούν.

Από το ένα άκρο στο άλλο δηλαδή

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.