Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

http://news247.gr/eidiseis/koinonia/hip_hop_kai_low_bap_deixnoyn_to_dromo_enwmenoi_enantia_ston_fasismo_gia_ton_p_fussa.2426012.html

Συγνώμη δηλαδή...

Αλλά όλοι αυτοί αποτελούν το αντίθετο των χρυσαυγιτών;

Έλα μ***ί στον τόπο σου. Τρομερή είδηση αυτά τα ΜΜΕ.

Άντε δικέ μου...δικιά σας η φάση και έτσι να ' ούμ.

Όχι, σοβαρά τώρα, απο ένα καλούπι βγήκαν όλοι; Έτσι και τους βάλεις από ένα μαύρο μπλουζάκι, ο Μιχαλολιάκος θα αρχίσει τις μεταγραφές.

Αν τα πρότυπα της νεολάιας είναι η ΧΑ και αυτοί, όχι απλά αρμενίζουμε στραβά, μάλλον δεν έχουμε νερό κάτω από την βάρκα.

Link to comment
Share on other sites

Hip hop και Low Bap δείχνουν το δρόμο: Ενωμένοι ενάντια στον φασισμό, για τον Π. Φύσσα - NEWS247

Συγνώμη δηλαδή...

Αλλά όλοι αυτοί αποτελούν το αντίθετο των χρυσαυγιτών;

Έλα μ***ί στον τόπο σου. Τρομερή είδηση αυτά τα ΜΜΕ.

Άντε δικέ μου...δικιά σας η φάση και έτσι να ' ούμ.

Όχι, σοβαρά τώρα, απο ένα καλούπι βγήκαν όλοι; Έτσι και τους βάλεις από ένα μαύρο μπλουζάκι, ο Μιχαλολιάκος θα αρχίσει τις μεταγραφές.

Αν τα πρότυπα της νεολάιας είναι η ΧΑ και αυτοί, όχι απλά αρμενίζουμε στραβά, μάλλον δεν έχουμε νερό κάτω από την βάρκα.

γελάει ο κόσμος, ο κόσμος γελάει.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από ένα πιστόλι που είναι 9 χιλιοστών.

Εύχρηστο πιστόλι εκτόξευσης σφαιριδίων, μετά κενού γεμιστήρα, χωρητικότητας τριάντα (30) σφαιριδίων,

εννέα (9) πλήρη και εύχρηστα φυσίγγια πυροβόλου όπλου διαμετρήματος 9 mm.

δεν το διαβασες προσεκτικα!

Link to comment
Share on other sites

Χρυσαυγίτης εν δράσει μαζί με τα ΕΚΑΜ στο Κερατσίνι | κοινωνια | ethnos.gr

φιλαράκι του δολοφόνου πετάει πέτρες προς την πορεία ενάντια στο δολοφόνο, υπο την προστασία των ΜΑΤ.

καλά αυτοί στην ΧΑ σε λίγο θα γίνουν πιο βίαιοι και κακοί από τους αριστερούς. Το πετρίδι δεν είναι κατ'εξοχήν τσιριζαίικο άθλημα?:jump:

Link to comment
Share on other sites

Σεμνά...

Στα νέα τώρα, εκεί που είσαι ήμουνα κι εκεί που είμαι θα 'ρθεις:

Nooz.gr : Ισπανία: Η δημόσια υγεία κινδυνεύει από τη λιτότητα

καθημερινά 2.300 πρόσωπα χάνουν το δικαίωμα πρόσβασης στο σύστημα υγείας μετά την επιβολή των μέτρων λιτότητας, δηλαδή συνολικά το δικαίωμα αυτό έχουν πλέον αποστερηθεί 873.000 άνθρωποι στη χώρα
Link to comment
Share on other sites

Σεμνά...

Στα νέα τώρα, εκεί που είσαι ήμουνα κι εκεί που είμαι θα 'ρθεις:

Nooz.gr : Ισπανία: Η δημόσια υγεία κινδυνεύει από τη λιτότητα

Και υποτίθεται ότι η Ισπανία είναι ήδη σε φάση ανάκαμψης.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία συμφωνούμε, δεν σκότωσαν όμως κανέναν οι εξωκοινοβουλευτικοί Αριστεροι! Δεν χτύπησαν κανέναν οι Αριστεροί.

Τα βέλη και τις μολότωφ κατανοείς ότι δεν τα χρησιμοποίησε η Αριστερά;;

Να σε δω να καταδικάζεις και την βία της ΟΝΝΕΔ και του μεγάλου σου Ηγέτη.

Πηγή

Τώρα το είδα αυτό το μαργαριτάρι. Για να καταλάβεις(?) πόσο για τον γιούτσο είναι αυτό που παρέθεσες θα σου πω το εξής. Αν κάνεις αυτό που σου λέει ο αρθρογράφος, δλδ να ρωτήσεις τους Καλαματιανούς για τα έργα και τις ημέρες του Πρωθυπουργού στην Καλαμάτα θα σου πουν ότι δεν ήταν ποτέ κάτοικος Πύλου, ή Μεσσηνίας γενικότερα. Στην Καλαμάτα ερχόταν 3-4 φορές το χρόνο και that's it. Οπότε τράβα πες στη Μαρία Χαράνη να πάει να γράψει κανα Αρλεκιν.

Link to comment
Share on other sites

τους κλείνει η πολιτεία ή η ΧΑ προσπαθεί να καλύψει τις λακαμίες της ή κατάλαβε ότι δεν την παίρνει αυτή τη στιγμή;

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχόμενα:

α. ο ΘΕΟΣ τους τιμωρεί για τις ακολασίες τους

β. ο ΘΕΟΣ τους δοκιμάζει για να δει αν αντέχει η πίστη τους

γ. ο ΘΕΟΣ τους συμπονά και δημιουργεί επιπλέον γη για να εγκατασταθούν (σχετικό: πάνω από το 50% του παγκόσμιου πληθυσμού ζει μέσα στον κύκλο)

δ. ζουν σε σεισμογενή περιοχή

Όποιος απάντησε (δ) θα καεί στην πυρά. Αλλάχου Άκμπαρ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα βλέπω, κάφρους χρυσαυγίτες που εκπαιδεύονται πάνω στην περιθωριοποιημένοι ομάδα ανθρώπων.

...και βλέπω επίσης τσιγγάνους που δεν έχουν ούτε σπίτια, με καραμπίνα και να πυροβολάνε με το έτσι θέλω επειδή του είπε ο δημοσιογράφος πυροβόλα να σε τραβήξουμε με την κάμερα.

μονο εγώ φρικάρω και με τους δυο?

το γκέτο vs συμμορίας.

πάντως πολύ μεγάλη απορία έχω με το πως έβγαλε ο τσιγγάνος άδεια για καραμπίνα όταν οι περισσότεροι δεν έχουν ούτε ταυτότητα και δεν ξερούς την είναι η φορολογική δήλωση.

Link to comment
Share on other sites

"αξιοπιστα" site βλεπω φαγωθηκαν να βαλουνε γκαλοπ για το αν θα πρεπει να απαγορευτει η ΧΑ. Γιατι ΕΝΑ , το ξαναλεω, ΕΝΑ , δε βαζει για το πασοκ πχ; 95% θα εβγαζε

Εχει ερθει η τροικα και προσπαθουν να αποπροσανατολισουν

Κανανε εφοδο στη ΧΑ αγρινιου και στα αποδεικτικα στοιχεια βαλανε " εικονα, κανονικων διαστασεων , Αθανασιου Διακου"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρυσή Αυγή - Λαϊκός Σύνδεσμος | Υπό διωγμό ο Ελληνισμός - Πειστήριο ενοχής η εικόνα του Αθανασίου Διάκου!

Yγ. Δεν ειμαι ΧΑ. Απλα συμφωνω με πολλα μαζι τους. Το να μην ψηφισω ΧΑ ομως και να ψηφισω πχ λεβεντη , θα ειναι δικια μου αποφαση οχι του σαμαρα-βενιζελου-παπαρηγας με το ετσι θελω

Έγινε επεξεργασία από morfeas-dsl-
Link to comment
Share on other sites

Hip hop και Low Bap δείχνουν το δρόμο: Ενωμένοι ενάντια στον φασισμό, για τον Π. Φύσσα - NEWS247

Δείτε 12ος Πήθικός και Εισβολέα συγκεκριμένα τι έχουν να πουν...

Λιάκος ("Εισβολέας"): "Δε με νοιάζει τι είναι ο άλλος, αρκεί να είναι άνθρωπος. Αν δεν είναι ας τον βοηθήσουμε. Έχουμε πρόβλημα. Έχουμε πρόβλημα. .... Θα κλείσω με αυτό που είπε μια φίλη μου: Αν είναι να κερδίσουμε αυτόν τον πόλεμο με δεκάδες κρεμασμένους στις πλατείες, καλύτερα να τον χάσουμε"

Ευθύμης: "Το ζητούμενο δεν είναι η διάλυση της Χρυσής Αυγής. Το ζητούμενο είναι να ξεριζωθεί ο φασίστας από την ελληνική κοινωνία, ο καθένας ξεκινώντας από τον εαυτό του. Χρειάζεται κοινωνικός αγώνας φωτισμού, όχι χουλιγκανισμός"

Ρε τι λένε οι μεταγραφές του μιχαλολιάκου; ρε αυτούς έχουν πρότυπα οι νέοι; ξεφτίλα.

Link to comment
Share on other sites

έχει γεμίσει ο τόπος smartphones/iphones/saxophones καιδφενξερωτιαλλο ένα κανονικό βίντεο δεν βρέθηκε ένας να τραβήξει φφς :no:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.