Jump to content



LittleDevils Watercooled case


dimitris_s

Recommended Posts

399 ευρώ + 38 ευρώ μεταφορικά για Ελλάδα.

Εγώ με τον lazy πάμε για παραγγελία.

Πάντως κλέβετε ρε φούστηδες. :p Εσύ θα το στείλεις να στο σενιάρει η αυτού εξοχότης Κοπρίτης, έχετε κάνει κλίκα εκεί οι Αθηναίοι, εμείς εδώ οι Βόρειοι ΝΑ θα πάρουμε; :hehe:

Πλάκα κάνω, γιατί αν ήταν να σκέφτομαι να μοντάρω κουτί 400 ευρώ ΠΡΙΝ ακόμη το αγοράσω, τότε καλύτερα να μη το αγόραζα. Θέλω να πω, ότι θα το παραγγείλω το εν λόγω κουτί γιατί ο τυπάς έχει πραγματοποιήσει το όνειρο που είχα σχετικά με χωροταξία watercooling, όταν σκεφτόμουν το project με το 800D.

Προσωπικά, μου αρέσει το design του, φέρνει και στο obsidian. Military style... απλό, σοβαρό με cojones. :p

Tα bricked grills δε μου έχουν κάτσει κι εμένα καλά, και παίζει να μπορεί να τα αλλάξει, αλλά θα κοστίσει. Και τα 400 ευρώ είναι ήδη αρκετά. Τουλάχιστον για μένα.

Θα του στείλω ένα PM ακόμη, και θα του ζητήσω φωτό από το πως ανοίγουν/κλείνουν τα πλαϊνά και το πόσα φράγκα θέλει για να παίξει κάνα honeycomb στα grills.

Θα ενημερώσω παρ' αυτα. :baby:

edit: ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ:

5.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς Μητσο :T:

Το συστημα που εχω στο μυαλό μου κανένα κουτι δεν μπορει να το χωρέσει...μεχρι τώρα...:innocent:

Εμενα προσωπικά δεν με χαλάνε τα grill αλλά αν μπορεσει να στειλει τα κουτια με honeycomb instead, δεν θα ελεγα οχι :bigsmile:

Αλλά και αν δεν μπορέσει, κάτι εχω στο μυαλό μου :rubik:

Edit: H SR-2 φαινεται σαν κανονικη ATX μεσα σε αυτο το κουτι :hehe:

post-7033-1416074846,0762_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

UPDATE:

Λεπόν, μου απάντησε και μου λέει ότι δεν είναι εφικτό να αλλάξει το mesh design.

Τα πλαϊνά κουμπώνουν με m3 torx βίδα. (see picture below)

7.JPG

EDIT: Του' στειλα πάλι PM για να ξεκαθαρίσουμε πως θα γίνει το transaction, πως θα τα στείλει κτλ.

Lazy, στείλε μου σε PM πως θα κανονιστούμε μεταξύ μας, και πως ακριβώς θέλεις το κουτί. χρώμα, plexy tinted or not tinted κτλ :p

Link to comment
Share on other sites

Οτι τώρα εχει ετοιμοπαράδοτο μονο ασπρο. Σε κανα μηνα θα εχει μαυρο πάλι :whip:

και το ασπρο μετραει!!!!!ενας μηνας αναμονη, και μετα αλλο ποσο θα περιμενετε να σας ερθει, δεν ειναι πολυ??

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω δέν φτιάχνετε κάτι μόνοι σας?

Κοιτάξτε εδώ μία ωραία ιδέα με άπλετους χώρους. Scratch Build Project HELIOS - Almost There - 12.30.10 - Page 3 - bit-tech.net Forums

Μόνο σε μένα δεν ανοίγουν οι εικόνες?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
Μόλις έφτασε το κυτίον. Δεν το έχω ανοίξει ακόμη γιατί είμαι στη δουλειά. Δεν άργησε, απλά εγώ καθυστέρησα να του βάλω τα moneyz.

Θα αργήσει σήμερα να πάει 16:30... :p

Αναμένουμε παρουσίαση και πολλές φωτό!

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε παρουσίαση και πολλές φωτό!

You got it! :T: Αυτή τη φορά θα προσπαθήσω να βγάλω καλές φοτο.

Τώρα μένει να βγούνε οι bulldozer να αγοραστούν νέα parts για την υδρόψυξη, και να πουλήσω hardware/800d κτλ. :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.