Jump to content



Αποχαιρετισμός...


Grace

Recommended Posts

GOOD LUCK GRACE !!!!

I hope you find what you seek........but first of all....be happy...:flower:

.............................................................................................................................................................

Εδω φιλοι μου αλλο ενα παραδειγμα για των τροπο που ενας Virtual κοσμος "εισβαλει " στην πραγματικη Ζωη μας και την κυριευει.

Η Grace ειναι τυχερη που μπορει να παρει μια τετοια αποφαση και να την βαλει περα.

Πολλες φορες εχω φτασει και εγω σε σημειο να αναρωτιεμε αν μηπος το Internet και οι υπολογιστες γενικα με εχουν αποκοψει απο πραγματα που εχουν πολυ μεγαλυτερη αξια η σημασια στη ζωη μου.

.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Spartiatis

Πολλες φορες εχω φτασει και εγω σε σημειο να αναρωτιεμε αν μηπος το Internet και οι υπολογιστες γενικα με εχουν αποκοψει απο πραγματα που εχουν πολυ μεγαλυτερη αξια η σημασια στη ζωη μου.

.....

Πλέον δεν αναρωτιέμαι φίλε... είμαι σίγουρος.... pathetic, ε?

:o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrus

Αν κοιτάξεις γύρω σου TV, φορουμς υπάρχουν πολλές αποχωρήσεις....

κάνω λάθος;

τι με νοιαζει ρε φιλε τι κανουν οι αλλοι.......εδω τι κανουμε με νοιαζει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrus

Αν κοιτάξεις γύρω σου TV, φορουμς υπάρχουν πολλές αποχωρήσεις....

κάνω λάθος;

. νομιζω οτι λογω αυτου φευγει και η grace...(αν προσεξες ενα περιεργο post απο ενα εξισου περιεργο nick..)... απλα το ανακοινωνει στο forum που ειναι active....

Link to comment
Share on other sites

Κουτσομπόλες.... δεν έχει σημασία τι και πως, πιστεύω... κάτι πήρε το αυτί μου, αλλά δεν έχει νόημα να κάνουμε τέτοιες κουβέντες... ειδικότερα όταν δεν έχουν σχέση με το Lab.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός ο Root...

εγώ πάντως λόγω απόστασης με την κοπελιά ασχολούμαι παραπάνω με τα PC/forums/overclocking από όσο θα έπρεπε...αλλά έτσι έρχεται το Σαββατοκύριακο και την συναντώ !Καλά κάνει η Grace Και θα αφιερώσει πιο πολύ χρόνο στον αγαπητικό της! :flower:

Link to comment
Share on other sites

καλη τυχη grace

ομολογω οτι τα αρθρα σου με εχουν εντυπωσει πολλες φορες

και ειληκρινα (μεταξυ μας) ελεγα "πως ειναι δυνατον μια γυναικα-κοτιτσι (δεν ξερω και ποσο εισαι) να.........."

anyway,δεν την μπορω την κλαψα, θα το ριξω και λιγο στην πλακα

Μιας που δεν θα ξανασχοληθεις με τους υπολογηστες θα μου κανεις καμμια καλη τιμη για το vapochill?

Link to comment
Share on other sites

Ισως το καλητερο ποστ που ειδα εδω κ καιρο....

Ενα ΜΕΓΑΛΟ μπραβο για τις αποφασεις σου κ καλη τυχη στη σταδιοδρομια σου

Κ κατι τελευταιο...μηπως θα μπορουσες να ποσταρεις μια φωτο σου?

Ετσι απλα in memory of....! ;)

Link to comment
Share on other sites

Να ευχηθω και γω με τη σειρα μου καλη τυχη στους νεους δρομους που θα βαδισεις.......

Ειθε να σου ερθουν ολα οπως θελεις.

Τα λεμεεεεεεεεεεεε(δεν λεω αντιο γιατι πιστευω το ποτε μην λες ποτε)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.