Jump to content



Αποχαιρετισμός...


Grace

Recommended Posts

Grace μπορεις να τα ξαναγραψεις ολα απο την αρχη γιατι εγω δεν καταλαβα..........

Κοιτα εγω πιστευω οτι δεν μπορεις να φυγεις και να παρατησεις ετσι απλα για αυτο πιστευω οτι θα σε ξαναδουμε εδω. Δε μπορει ολο και λιγο χρονο θα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Καλη τυχη στον νεο δρομο που διαλεξες.

Δεν λεω ευχομαι, αλλα πιστευω οτι και στην νεα "δουλεια" που διαλεξες να κανεις θα τα καταφερεις εξισου καλα, αν οχι καλυτερα. Αλλωστε αυτο το πραγμα ειναι στον ανθρωπο.

Καλη τυχη λοιπον και μην μας ξεχνας

:flower:

Link to comment
Share on other sites

GRACE-ΑΓΓΕΛΙΚΗ , ΧΑΡΑ ( Η ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΣΕ ΛΕΝΕ....) ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ PC ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ.

ANYWAY, ΝΑ ΕΙΣΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολεύομαι να σε αποχαιρετήσω

Είσαι σίγουρη ότι θα παρατήσεις τον χώρο των υπολογιστών ακόμα και ως χόμπι?

Δηλαδή όλη η παρουσία σου στο φόρουμ οφειλόταν στην ιδιότητα σου ως Hardware tester?

Αν και ακαταμάχητο βρίσκω τον λόγο για το αίσθημα που ανάφερες και αν σκοπεύεις το συνεχίσεις παραπέρα πραγματικά όχι δεν θα θες αλλά δεν θα έχεις χρόνο να ασχοληθείς με τους υπολογιστές.

Παρ όλα αυτά θέλω να πιστεύω ότι μετά από κάποιο καιρό θα υπάρξεις ξανά ως μια διακριτική παρουσία ίσως, με άλλο ψευδώνυμο εννοείτε (αχ αυτός ο εγωισμός!)

Link to comment
Share on other sites

αντε κι απο μενα grace, καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου... καποτε με ειχε βοηθησει πολυ ενα αρθρο σου -ισως και λιγο επειδη ηξερα οτι ητανε γραμμενο απο θηλυκο... Οτι κι αν αποφασισεις να κανεις κοιτα πρωτα να περνας εσυ καλα!

Link to comment
Share on other sites

αδερφια, μου φαλλοκρατες ,overclockers....

η Grace ειναι πλεον παρελθον για το φορουμ.....

αλωνιστε λοιπον τις σελιδες του αφοβα ....

και απελευθερωστε τα σωβινιστικα ενστικτα σας που τοσο καιρο καταπιεζατε εξαιτιας της....

(προκαλεστε την λιγο μπας και δωσει κανα σημαδι ζωης....)

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια Χαρά(έτσι πίστευα οτι σε λένε) δεν σου το χα για τέτοιο αποχαιρετισμό... Και δεν εννοώ το ενδιαφέρον όλων μας, αυτό πιστεύω ότι ήταν δεδομένο, αλλά το ξέσπασμα δεν περίμενα. Και τις περιπέτειες με το άλλο φύλο είχα υποπτευθεί από τα nicks σου στο MSN κι ας μην είχαμε μιλήσει σχεδόν ποτέ. Έκανες ρε χαρούλα ένα λάθος όμως, μπορεί και περισσότερα, αλλά αυτό βλέπω εγώ. Σε ένα ανδροκρατούμενο κόσμο, η αποδοχή μιας γυναίκας είναι αρκετά δύσκολη. Κατάφερες να γίνεις αποδεκτή από τους περισσότερους και ας μην ξέραμε τίποτα για σενα. Προφανώς κάποιοι ήξεραν περισσότερα αλλά το σύνολο δεν ήξερε ούτε πόσο χρονών είσαι. Αυτό είναι λάθος μεγάλο. Δεν νομίζω ότι θα σε έβλαπτε, ίσα ίσα θα βελτίωνε τις σχέσεις μας(των υπολοίπων εννοώ), αλλά εσύ επέλεξες να μείνεις στην σκιά. Και ο άνθρωπος αυτό που δεν βλέπει, το φοβάται, και όταν φοβάται γίνεται επιθετικός.

Τέλος πάντων, γεία σου και απο μένα, δεν νομίζω ότι θα χαθείς από το forum, και ο panoc έλειπε τόσο καιρό (και πραγματικά το είχε βάλει στο πατάρι) και λέει ένα γειά που και που. Καλή επιτυχία σε όλους τους τομείς...:shifty:;)

Link to comment
Share on other sites

ρε ασε τις βλακειες και ελα πισω,

Το οτι γνωρισες καποιον ανθρωπο 'η το οτι αλλαξες ποστο εκει που δουλευεις δεν σημαινει οτι γειωνεις ολα τα αλλα πραγματα που γουσταρεις να κανεις, ειδικα για την φαση των Η/Υ ξερεις οτι ειναι οπως η ντρογκες, αμα κολλησεις, κολλησες...

Το οτι υπαρχουν διαφοροι εδω μεσα που δε σε γουσταρουν ειναι φυσικο, δεν γινεται ολοι να γουσταρουν ολους (...ειδικα οταν οι αποψεις διαφερουν δυστηχως), και σε μενα οταν γραφω κατι, δεν απανταει κανενας απο αυτους που περιμενω να πουν κατι, και μου απαντανε οι ασχετοι της υποθεσης (και σορρυ για την εκφραση αλλα ετσι ειναι). Ουτε εγω ουτε εσυ ουτε κανενας δεν γινεται να τους γουσταρει ολους, αν και προσωπικα πιστευω οτι ησουν αρκετα εριστικη στον τροπο που εγραφες, κανωντας τους υπολοιπους να σε ...."αγαπησουν", και οπως ειδες τελικα δεν ειχε σημασια αν αυτα που εγραφες ηταν Πανσωστα, σημασια ειχε ο τροπος που τα εγραφες καθως επισης το αν ησουν μερος της εκαστοτε κλικαριας, που θα επλεκοταν στο εκαστοτε thread, τεσπα... στα τελευταια που γραφω ισως εκφραζω και μια προσωπικη πικρια για την ολη υποθεση...

Παντως οπως και αν εχει ξερεις οτι κανεις βλακεια που αποχωρεις....η δουλεια και ο γκομενος δεν ειναι κατι που σε σταματανε απο το μερακι 'η το χομπι 'η την αρρωστια σου.

Πιστευω και ελπιζω οτι θα σε ξαναδουμε καποια μερα (συντομα), γιαυτο δεν σου λεω ουτε γεια ουτε εις το επανιδειν και τετοιες βλακειες...

Κανεις μαμακια καιι το ξερεις......:flower:

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ξεκαθαρίσει ακόμα αν είσαι η κοπέλα που ανιδιοτελώς με βοήθησε κάποτε στο άλλο φόρουμ..όχι πως έχει σημασία..αν ναι :) αν όχι :)

η παρουσία σου ήταν πάντα διακριτική και εύστοχη

επειδή ανέφερες κάτι σχετικό μη σε χαλάει η αποδοχή των πολλών είτε αυτοί είναι Έλληνες είτε Ουγκαντέζοι..η αποδοχή των ελαχίστων που αξίζουν είναι το θέμα και κυρίως η αποδοχή από τον ίδιο μας τον εαυτό..εκεί έγκειται η ουσία

τα υπόλοιπα είναι προσωπικές επιλογές που όλοι μας κάποτε θα κληθούμε να κάνουμε και απόλυτα κατανοητές είτε παραμείνουν ως έχει είτε όχι

τσάκω λοιπόν ένα γεια από μία παντελώς άγνωστή σου

που της άρεσε ο τρόπος που γράφεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.