Jump to content



imgtool gta vc ΠΩΣ??


zidane

Recommended Posts

Καλησπερα!προσπαθω να αλλαξω οχηματα στο gta vc με το imgtool !εχω κατεβαση μερικα αλλα προσπαθω να τα αντικαταστισω με τα παλια και μου λεει οτι ειναι μεγαλα KB!μετα δοκιμαζο να σβησο καπιο και δεν γινεται!τι θελει ρε παιδια??μια απαντηση αν γινετα στηλτε!:(

Link to comment
Share on other sites

Ο πιο εύκολος τρόπος για να βάλεις αυτοκίνητα ή ό,τι άλλο στο Vice City είναι ένας: GTA Mod Installer v4.1. Κατεβασέ το και θα με θυμηθείς. Προσωπικά τα έχω αλλάξει όλα τα οχήματα. Πάνω από 50!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kostas578 [Χθες, στις 16:36]

Εγω παλι ειχα κατεβασει καμια 50αρια νεα οχηματα , αλλα τα περισσοτερα ενω τα φορτωνε κανονικα , μολις εμπαινα στα παιχνιδι και πλησιαζα σε ενα νεο οχημα κολουσε.

Αυτό συμβαίνει όταν μπουν λάθος τιμές στο αρχείο default.ide που υπάρχει στο φάκελο data.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Αυτό συμβαίνει όταν μπουν λάθος τιμές στο αρχείο default.ide που υπάρχει στο φάκελο data.

Βασικα ειχα κατεβασει ενα προγραμματακι και μετα κατεβαζα τα αρχεια και το προγραμμα τα εγκαθιστουσε μονο του, μπορω να κανω κατι να διορθωσω το default.ide ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kostas578 [Σήμερα, στις 02:42]

Βασικα ειχα κατεβασει ενα προγραμματακι και μετα κατεβαζα τα αρχεια και το προγραμμα τα εγκαθιστουσε μονο του, μπορω να κανω κατι να διορθωσω το default.ide ?

Μάλλον εννοείς το GTA Mod Installer. Τα αυτοκίνητα που κυκλοφορούσαν για το GTA III είναι συμβατά με το Vice City με τη μόνη διαφορά ότι έχουν διαφορετική γραμμή που μπαίνει στο default.ide. Έτσι όταν βάζεις κάποιο αυτοκίνητο που προοριζόταν για το GTA III ο Installer σου βάζει λάθος τιμές στο default.ide και σου μαμάει το Vice City. (Κολλάει όταν πάει να φορτώσει)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.