Jump to content



Paysafe card,αξιζει;


Recommended Posts

Τουλάχιστον στο ποκερσταρς δεν ισχύει κάτι τέτοιο χωρίς να παίξεις ( δοκιμασμένο)

Για τα bet τύπου δε ξέρω αλλά δε ξέρω αν αξίζει να δοκιμάσω

( στο πόκερ κατέθεσα περί τα 1000 μετά από προτροπή φίλου και απλά τα έχω στο λογαριασμό χωρίς να μπορώ να τα σηκώσω.... Η επίσιμη απάντηση του security τους ήταν οτι δεν είναι money exchange company και τα λοιπά και τα ρέστα και παίξε μέχρι να φθάσεις τα άπειρα fpp δηλαδή μέχρι να τα χάσεις...)

Να τονίσω οτι δε με ενδιαφέρει να παίξω απλά να ρευστοποιήσω με κάποιο τρόπο και ας έχω και απώλειες σε fees κλπ

Έγινε επεξεργασία από GeoZ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Να κάνω 1 BUMP και να το ξεθάψω το θέμα..

Για να μην κάνω καινούριο για μια και μόνο ερώτηση..

Από ότι είδα στο Site οι τιμές είναι 10-25-50-100

εγώ δηλαδή άμα θέλω να αγοράσω κάτι που κάνω 30 αναγκαστικά πέρνω τον 50 γιατί δεν έχει 30 και τα άλλα 20 τι γίνεται?

Ξαναγράφω πάλι τον κωδικό σε άλλη αγορά η οτιδίποτε..

Edit : Ακυρο διάβασα την 2η σελίδα!

Έγινε επεξεργασία από sfirculitu
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να αγορασεις μια των 20€ κ μια των 10€. Το συστημα πληρωμης του paysafe δεχεται πολλαπλες καρτες ταυτοχρονα. Οποτε οποιοδηποτε ποσο πανω απο 5€ ειναι δυνατο να επιτευχθει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

μπορω να ρευστοποίησω το ποσο απο μια paysafecard ?

Μπορεις να παρεις paysafe mastercard (τη θεωρω την καλυτερη προπληρωμενη και δε μπλεκεις με τραπεζες) η μπορεις να την πουλησεις σε καποιον που τη θελει
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.