Jump to content



The iPad thread


Chosen

Recommended Posts

Δε την θέλω τόσο πολύ για προστασία την θήκη, πιο πολύ για stand ψάχνω που αν γίνεται και θήκη ακόμα καλύτερα. Το browsing στο χέρι είναι μια χαρά, όταν ήμουν στο msn δύο ώρες όμως με κούρασε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Safari,iCabmobile,Mail,Justin.tv,iBooks,iFiles κρασάρουν πολύ πιο συχνά μετά το update σε iOS 5.

Στον icabmobile π.χ. αν αρχίσεις να παίζεις με 2-3 tab και πας να κλείσεις κάποιο πρωτού φορτώσουν τελείως έχεις crash κατά 99%.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες έχετε προβλήματα με το iOs5; Ειδικά οι browsers (safari, lasttab, opera) κρασάρουν ανελέητα, ειδικά σε σελίδες με πολύ περιεχόμενο.

Σε κάθε μεγάλη έκδοση του iOS (3-4-5), δεν ξέρω πως τα καταφέρνει αλλά η Apple γ@μάει το Safari. Κανονικά και με το νόμο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Το δικο μου τα παιξε. Κοκκινη οθονη οπως η παρακατω:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=GZApH9Du81A]Defective iPad 2 - Red blue flickering screen problem - YouTube[/ame]

Το φοβηθηκα με ολα αυτα που ειχα ακουσει για το service. KΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.

Αριστη επικοινωνια. Αριστη εξυπηρετηση. Thank you AASP Elite Systems. :T:

Δευτερα θα χω καινουργιο. :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες έχετε προβλήματα με το iOs5; Ειδικά οι browsers (safari, lasttab, opera) κρασάρουν ανελέητα, ειδικά σε σελίδες με πολύ περιεχόμενο.

το κακο ειναι οτι δεν αναφερει τπτ κ στην 5.1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
iPad HDMI out Camera Connection Kit USB SD Card Reader | eBay

Εξαιρετικη μεταλικη κατασκευη και στιβαροτατο. Το προτεινω full !!!!

Έχει καταφέρει κανεις να το κανει να δειξει εικόνα στην TV ( ipad 2 iOS 5.0.1) ;; χρειάζεται το displayout 1.6.6 ; μη το αγοράζω τσάμπα το προγραμματακι :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.