Jump to content



Λεω να αλλάξω κουτί...


Trooper

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από georgeks78 [Σήμερα, στις 22:05]

Φιλε κατεβασα το flash demo κι εχω μεινει. Το κουτακι ειναι ΚΟΡΥΦΑΙΟ, μαλλον ομως δεν εχει ερθει ελλαδα κι αν ερθει θα εχει ενα καρο λεφτα

Κι ομως...ειναι εδω

η τιμη ειναι το θεμα ...

και οπως το κοβω.. το βλεπω για 200Ε+ ...

αλλα θα μου πεις οτι για το κουτι τα δινεις πιο σπανια...

οποτε ισως και να αξιζει.....

Link to comment
Share on other sites

200 ευρω για κουτι δε δινω που να με παρακαλαει η Monica belluci. Οποτε μπορει να φτιαξω κατι παρομοιο μονος μου στο μελλον (οπτικα) γιατι τα υπολοιπα σιγουρα δε μπορω να τα φτιαξω. Τωρα δεν υπαρχει τετοιο ενδεχομενο αφου μολις τελιωσα ηδη ενα κουτι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως προτείνω άτι πιο για... θνητούς. Τα Chieftech που φέρνει το πλαίσιο. Συγκεκριμένα έχω το DX-01SL (πορτάκι, ασημί, 4 5.25") και έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος. Δεν είναι τέρας στο μέγεθος αλλά ικανοποιητικό (60 εκατοστά αν θυμάμαι καλά). Από εργονομία είναι πάρα πολύ καλό, έρχεται με "βαρύ" 360άρι τροφοδοτικό και έναν 8άρη ανεμιστήρα στο πλάι και τώρα το βγάζει και με USB μπροστά. Βγαίνει επίσης σε μαύρο και μπλέ και υπάρχει και έτοιμο παράθυρο. ’λλη λύση είναι τα DX-01W και DA-01W . Είναι δυστυχώς για σένα μπέζ, έχουν 3 και 6 5.25" φατνία αντίστοιχα και έχουν εξίσου καλλή εργονομία. Το πιο ωραίο δεν στο είπα ακόμη. Είναι σε εξεφτηλιστική τιμή (το δικό μου + USB κάνει 110).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.