Jump to content



Κοπή Πίτας TheLab.gr - Σάββατο 12 Φλεβάρη 2011 - 20:00μμ


DJD

Recommended Posts

μπραβο παιδια πολυ ωραια ολα:fun:

αλλα εμεις που ειμαστε απο μακρια[θεσσαλονικη] ζηλευουμε

αντε και του χρονου με υγεια:clap:

Για Θεσσαλονικεις . Πώς φαίνεται ο Administrator PR Manager ... promotion στη ρετσίνα :clap:

post-364-1416075021,3934_thumb.jpg

επισης καθε παρασκευη παμε για καφε . Αμα ψηνεσαι ελα κατα Τουμπα μερια. ΠΑΟΚ εισαι :dance3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply
Για Θεσσαλονικεις . Πώς φαίνεται ο Administrator PR Manager ... promotion στη ρετσίνα :clap:

[ATTACH]43478[/ATTACH]

επισης καθε παρασκευη παμε για καφε . Αμα ψηνεσαι ελα κατα Τουμπα μερια. ΠΑΟΚ εισαι :dance3:

thread_hijack_in_progress_cnn.jpg?m=1297373181

Μεγάλε, εδώ μιλάμε για thelab. Αν θές κάνε νέο θέμα:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν υπάρχει λόγος να κάνω νέο θέμα αρχηγε. Δεν είχα/εχω σκοπό να προσυλυτίσω κόσμο στο Outofspecs από το Thelab. Αν φάνηκε έτσι ζητώ συγγνώμη :(

Ρε drama queen, πλάκα σου έκανε, δε βλέπεις και το smiley στο τέλος;

Link to comment
Share on other sites

Ρε drama queen, πλάκα σου έκανε, δε βλέπεις και το smiley στο τέλος;

Μερικές φορές ακόμα και το smiley δεν είναι αρκετό για να περιγράψει την ψυχολογία και τον χαρακτήρα ενός post. Συνεπώς δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος αν ο χρήστης αστειέυεται, ειρωνεύεται κλπ.

Το θέμα ρε συ DJD δεν έχει να κάνει με το τι βλέπω και αντιλαμβάνομαι εγώ και εσύ, αλλά με το πώς το βλέπει και το αντιλαμβάνεται ο υπόλοιπος κόσμος που θα το διαβάσει. Για κάθε πιθανό ενδεχόμενο λοιπόν, πλάκα ή όχι, εγώ όφειλα σαν διαχειριστής του OOS και θεώρησα καλύτερο να μην αφήσω καμία αμφιβολία για τις προθέσεις μου. Ούτε δράμα - ούτε κλάμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.