Jump to content



Κοπή Πίτας TheLab.gr - Σάββατο 12 Φλεβάρη 2011 - 20:00μμ


DJD

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Πολυ ωραια η βραδια..πολυ φαι και κρασι..! Ο οικοδεσποτης/σποινα (?) δεν εβαλε κωλο κατω..! Ευχαριστουμε Δημητρη για ολα..!!

Χαρικα που ειδα και γνωρισα αρκετα ατομα..!

Μακαρι να εχουμε τετοια gathering πιο συχνα..!:T:

Link to comment
Share on other sites

Ήταν όντως μια πολύ όμορφη βραδιά με καλή παρέα και καλό φαγητό. Τι άλλο να ζητήσει κανείς...Ευχαριστούμε πολύ το Δημήτρη για τη φιλοξενία του. Άντε και του χρόνου...

Link to comment
Share on other sites

Υπεροχο ιβεντε,Λβλ1 εδωσε τον καλυτερο του εαυτο,με αρκετους δεν γνωριζομασταν αλλα εσπασε ο παγος πιστευω (γκουσκουνης ΤΜ) ανυπομονω για Πασχαλιατικο εβεντε με ακομη περισσοτερες συμμετοχες.

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ ωραία, φάγαμε καλά, ήπιαμε καλύτερα, γνώρισα νέο κόσμο αλλά και είδα παλιούς που μου είχαν λείψει kai όλα σούπερ. Ελπίζω να έμειναν όλοι ευχαριστημένοι :) Btw το φλουρί (ο Stellaras) έχει +10 συμμετοχές στον επόμενο χριστουγεννιάτικο διαγωνισμό! (Αρκεί να μου το θυμίσει κάποιος σε 10 μήνες :p)

Link to comment
Share on other sites

να κάνει την κλήρωση των δώρων που κέρδισαν άλλοι.:hehe:

......εκτός από μένα πάλι....κλασσικά :triniti:

Εγώ είπα να σου χώσω τίποτα μέσα σε κανένα κομμάτι (για να χαρείς και 'σύ:p), αλλά δέν βρήκα τίποτα πρόχειρο κοντά μου. :hehe:

Τα κράτησες τα φετινά νόυμερα που σου είπα για του χρόνου?:p

Link to comment
Share on other sites

Και την απάντηση την έδωσε η τύχη!

Δες τε τι τράβηξα εχθές το βράδυ.

Πιστέψτετο δεν είχα ιδέα τι τράβαγα, έβαλα το κινητό δίπλα στην πίτα πάνω στο τραπέζι και πάτησα του κουμπί:

Και δόθηκε η απάντηση:

120220114331-megali-5551.jpg

Στο ερώτημα:

Ποιός είναι αυτός:

Που Φωτίζει σαν Φάρος το Thelab.gr;:clap:

Ειλικρινά δεν υπήρξε κανένα "στήσιμο".

Link to comment
Share on other sites

Αυριανή κυκλοφορία σε επιλεγμένα περίπτερα.

wXS29.jpg

Τιμή Φύλλου: 2Ε.

Τα έσοδα θα διατεθουν για την αγορά βραβείου για τον greekfragma, το οποίο θα κερδίσει μετά από κλήρωση με μονή συμμετοχή το όνομα του φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.