Jump to content



Εξαφανιστηκαν οι Club 9800 pro


Nikos007

Recommended Posts

Τι εγινε ρε παιδια? Πηγα να παρω χθες μια καρτα 9800 pro (Club) και ανακαλυψα οτι δεν υπαρχει πουθενα στην Αθηνα. Δεν εχει ουτε η Infoquest. Τι γινεται τωρα πρεπει να σκασουμε χρημα δηλαδη για ακριβες υλοποιησεις??

Λυστε μου και μια απορια. Γιατι σε ολες τις συζητησεις δεν γουσταρετε ASUS 9800 pro?

Link to comment
Share on other sites

Απλα περιμενουν να κατσουν καπου οι τιμες που ολο και πεφτουν με την ημερα....

Αλλα το οφελος θα ειναι για τους καταναλωτες που ΔΕΝ βιαζονται...;)

Φαντασου να παρεις μια 9800 σημερα με 280 και σε μια ευδομαδα να τη δεις 200 ??..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nikos007 [Σήμερα, στις 18:26]

Λυστε μου και μια απορια. Γιατι σε ολες τις συζητησεις δεν γουσταρετε ASUS 9800 pro?

Γιατη η ASUS μπηκε λιγο βιαστικα στο παιχνιδι και δυστiχος πολλες καρτες της εχουν σχεδιαστικα λαθη..(ειδικα σε ΧΤ)

Και εκτος αυτου ΔΕΝ κανουν και καλο OVERCLOCK....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

500αριζε η 9800 ευκολα?:blink: :blink: :blink:

Προφανως οχι.Ειχα την εντυπωση οτι το παιδι εγραφε 9600pro... Φαινεται δεν βλεπω καλα τελευταια...

Η sapphire 9800pro aiw πιανει περιπου 420/350

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓΙΩΡΓΟΣ

Piero στο link που λες εχει μονο powercolor οι οποιες εχουν φιλτρα του κ@λου.Ο Νικος 007 εψαχνε για club οι οποιες δεν υπαρχουν:p

Εγώ το είπα επειδή δεν θέλει να δώσει πολλά λεφτά κ πιστέυω ότι ειναι μια καλή λύση.Επισης το topsystems είχε κάτι φτηνές δεν ξέρω αν τέλιωσαν!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.