Jump to content



nvidia 9800 gx2 προβλημα με drivers


rayman144

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους

δεν μου παιρνει τους drivers και για την ακριβεια δειχνει οτι τους κανει εγκατασταση

αλλα οταν λεει να γινει επανεκκινηση βγαινει για κλασμα του δευτερολεπτου καποιο λαθος μαλλον

δεν προλαβαινω να το διαβασω

μετα την επανεκκινηση παει να ανοιξει και μου πεταει μπλε οθονη

δοκιμασα 3-4 εκδοσεις drivers αλλα τιποτα

(οταν μπω σε ασφαλη λειτουργια και τους βγαλω το pc ξεκιναει κανονικα)

παρακαλω ΒΟΗΘΕΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω με την έκδοση των drivers γιατί έχω μείνει χωρίς σκληρό στο pc οπότε δεν μπορώ να δω ποιους φορούσα. Τους τελευταίους 266.58 για Χ64 7 δεν τους έχω δοκιμασμένους.

εδιτ

Δοκίμασε να βάλεις άλλη κάρτα για αλλαγή και μετά να περάσεις πάλι στην 9800. Βγάλε και καθάρισε τις επαφές pci, κάντην και ένα εξορκισμό.

Link to comment
Share on other sites

ειχα ενα παρομοιο προβλημα (απο πρασινη πηγα σε κοκκινη)και ενω ειχα δοκιμασει σχεδον τα παντα(driver sweeper,device doctor,καθαρισμο registry κτλ..)τελικα δεν απεφυγα το φορματ και μετα μπηκαν κανονικα οι drivers.δεν σου λεω να κανεις φορματ αλλα μπορει να θελει πολυ ψαξιμο η δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.