Jump to content



Tagan Vs Globalwin


fanisk

Recommended Posts

Παιδες ευχαριστω!

billpeppas πως σου φανηκε, μιας και το δοκιμασες?

Δεν ξερω...σκεφτομαι το παραθυρο να ειναι απο το τροφοδοτικο και κατω...γιατι πανω θα ειναι και τα καλωδια...και οπως ειπε και ενα παιδι...πρωτα οι επιδοσεις και μετα η μουρη!!!!!

Τελικα μαλλον θα ακολουθησω τη δοκιμασμενη λυση...Tagan!!!!!

Η αγορα δεν θα γινει αμεσα....αλλα μαλλον εκει θα καταληξω στο θεμα "Τροφοδοτικο"!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Είχε καλή 12άρα , μέτρια 3.30V ( έπεσε στα 2.96V ).

Από πλευράς θορύβου , ήταν αρκετά καλό ( ήσυχο δηλαδή ).

Βεβαίως δεν κράτησε τόσο ψηλά την 12άρα όταν μπήκανε όλα τα "καλούδια" που έχω τώρα στο Antec.

Έπεσε στα 11.87 αν θυμάμαι ακριβώς.

Πάρε το Tagan.

Link to comment
Share on other sites

!!! τι λες ωρέ Bill?? πόσα έχωσες στις μνήμες και κλάταρε έτσι ???

Υποθέτω ότι οι τιμές που αναφέρεις μετρήθηκαν με πολύμετρο έτσι?

Λοιπόν, επειδή αμφισβητώ στα ίσα τις τιμές που έδωσες, είσαι για ένα στοιχηματάκι?

Αγοράζω το globalwin, το δοκιμάζω στο δικό μου σύστημα(αρκετά ζόρικο) και σε περίπτωση που οι τάσεις του πέσουν στα επίπεδα που αναφέρεις, ζητάω συγγνώμη και λούζομαι το τροφοδοτικό...

Αν οι τιμές όμως δεν πέσουν εκεί, τότε φεύγεις από το lab, οικιοθελώς ή μη... πάει ?

Link to comment
Share on other sites

Κατα τ' αλλα δε σ' αρεσε το υφος μου...

Τελεπτεως πολλα παρομοια "τυπογραφικα λαθη" κανεις. Μηπως να προσεχες λιγο περισσοτερο πριν αρχισεις να παιρνεις ατομα/προϊοντα/εταιριες στο λαιμο σου;

post-129-1416070914,1607_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chosen , για αυτό μιλάω:

"Ποτε το δοκιμασες το Globalwin, ρε θηριο;"

Αυτό το ύφος.

2ον δεν "κατέβασα" το τροφοδοτικό , ένα λάθος έκανα , και αμέσως μόλις το είδα το διόρθωσα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από billpeppas [Χθες, στις 19:02]

Sorry αυτό ήταν μεγάλη ******* που έκανα.

Μου ξέφυγε και έγραψα 2.96V.

Δεν υπάρχει περίπτωση να καταφέρει να βγάλει κανείς τόση τάση στην 3.3

Ti εννοεις????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από billpeppas

Οοοο!

LOL!

2.96 έγραψα!!!

Sorry.

3.26V ήθελα να πω.

πολύ φυσιολογικό... αντί για 3 πατάς 2. λογικό ως εδώ...

τελίτσα, την έπιασες!

μετά αντί για 2 πατάς 9... (δίπλα είναι άλλωστε!)

ε το 6 το έπιασες κι αυτό...!!!!

50% δηλαδή... έχεις περιθώρια βελτίωσης... μήπως κάνεις μαθήματα τυφλού συστήματος?

Link to comment
Share on other sites

Έγινε βρε παιδιά , τώρα τι ψάχνετε?

3-4 ώρες ύπνου έχω συνολικά κάθε μέρα , δηλ. είμαι 20-21 ώρες ξύπνιος κάθε μέρα.

Όλη μέρα τρέχω , δύσκολο είναι να κάνω λάθος ?

By the way , το νούμερο το έγραψα από το Num Pad.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Πεππα κι εγω ειχα την ιδια απορια-προβληματισμο οπως αυτη που εθεσε ο Βουδας...

Το 3 με το 2 οκ...αλλα το 2 με το 9?

Τεσπα μπορει πραγματι να ησουν τοσο πολυ κουρασμενος...γιατι κοιμασαι μονο 3-4 ωρες αν επιτρεπεται?

Παιδες με βλεπω για Tagan τελικα...17-7 ειναι αυτο! check the results!

Link to comment
Share on other sites

Πολλές δουλειές ( συντήρηση / administration 3ων sites / news posting σε 2 sites / game & gaming hardware reviewing / my clan ( Hellenic Astute: Rainbow Six 3 Raven Shield Team ) / 2 forums moderating / επίβλεψη στατιστικών 2 site / διεξαγωγή διαγωνισμού & αξιολόγηση υποψηφίων reviewers / εργασίες για το Τ.Ε.Ι. ) , βάλε και το Τ.Ε.Ι. ( να πηγαίνω στα εργαστήρια , κλπ )

Αυτά αρκούνε πιστεύω.

’νθρωποι είμαστε , όχι μηχανές...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από billpeppas [Χθες, στις 22:47]

Πολλές δουλειές ( συντήρηση / administration 3ων sites / news posting σε 2 sites / game & gaming hardware reviewing / my clan ( Hellenic Astute: Rainbow Six 3 Raven Shield Team ) / 2 forums moderating / επίβλεψη στατιστικών 2 site / διεξαγωγή διαγωνισμού & αξιολόγηση υποψηφίων reviewers / εργασίες για το Τ.Ε.Ι. ) , βάλε και το Τ.Ε.Ι. ( να πηγαίνω στα εργαστήρια , κλπ )

Αυτά αρκούνε πιστεύω.

’νθρωποι είμαστε , όχι μηχανές...

τα'θελε ο κ*λος μας...

μήπως να τα προσθέσεις στην sig σου?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.