Jump to content



Μπλε οθόνες (συνέχεια...)


bleo8onhs

Recommended Posts

Με κυνηγάνε οι πουτάνες ακόμα και στα ΧΡ...

Μετά τους νέους Omega Catalyst και αφού η μπλέ από το Underground χάθηκε τώρα δεν μπορώ να μπώ σε αναμονή! Όταν το βάζεις να μπει σε αναμονή ή όταν κλείνεις το καπάκι (και είναι βαλμένο να μπαίνει σε αναμονή) πετάει μια μεγαλοπρεπή μπλε και κάνει επανεκκίνηση...

Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

1ον, υποστηρίζουν την κάρτα γραφικών μου, ενω η ati μου απαντουσε να απευθυνθω στη sony και η sony μόνο δακτυλικά αποτυπώματα δεν ήθελε... Ψάξε σε κανα forum και θα δεις τι παραπάνω έχουν www.omegacorner.com

2ον, γιατί ο Ολυμπιακός είναι θρησκεία φίλε μου, οι υπόλοιπες ομάδες είναι απλα οδοντόκρεμες.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θες να έχεις προβλήματα βαλε κάποιους official drivers που να λειτουργούν σωστά.

Πιστεύω ότι για το πρόβλημα σου φταίει ο ωμέγα driver που έχεις βάλει

Δεν αμφισβητώ ότι βελτιώνει τις επιδώσεις αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν υποστηρίζει και τόσο καλά την διαχείριση ενέργειας της κάρτας σου

Με λίγη τύχη μπορεί να βρεις άλλους ωμέγα που να λειτουργούν σωστά.

Αλλιώς βαλε κάποιους official που να λειτουργούν σωστά έστω και με λίγο χαμηλότερες επιδώσεις.

Link to comment
Share on other sites

To πρόβλημα λύθηκε. Μετά από απάντηση του κατασκευαστή των omega, γνωρίζουν το πρόβλημα και στην επόμενη θα το διορθώσουν, προς το παρόν κατέβηκα στους omega 2.5.30 και όλα είναι οκ.

Προς ενημέρωση αυτών που δεν το ξέρουν, εκτός από βελτιώσεις στην απόδοση οι omega υποστηρίζουν και φορητά (mobility και άνω) και Go(nvidia) αντίθετα με τους κανονικούς catalyst.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.