Jump to content



Ομαδική αγορά monitor calibration tool #3


hayabusa

Recommended Posts

Πανο το dve hd το εχω εγω και ο fotme νομιζω..

Προφανως δεν μπορω να το κανω delivery αλλα αν καποιος μπορει να ερθει περιστερι με εναν εξωτερικο καθως ειναι και μεγαλο αρχειο ειναι ευπροσδεκτος και κερναω και καφε..

Link to comment
Share on other sites

Πανο το dve hd το εχω εγω και ο fotme νομιζω..

Προφανως δεν μπορω να το κανω delivery αλλα αν καποιος μπορει να ερθει περιστερι με εναν εξωτερικο καθως ειναι και μεγαλο αρχειο ειναι ευπροσδεκτος και κερναω και καφε..

Αρα εμενα δεν με γλυτωνεις...:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην αρχισουμε να κολλαμε και καθυστερησουμε και υπαρχουν μετα τυχον εντασεις..

Blade εχεις το μηχανημα αρκετο καιρο και απο τις 18 εχει παρουσιαστει ο schumifer που το θελει..

Αν μπορεις επικοινωνησε μαζι του να κανονισετε να του το δωσεις...

Link to comment
Share on other sites

Α οκ , απλα να γραφουμε οταν το παιρνουμε και αν εχουμε τη δυνατοτητα και μια φωτογραφια απο τα παρελκομενα η τουλαχιστον να λεμε τι παραλαβαμε και να το επιβεβαιωνει ο προηγουμενος για να ξερουμε τι μας γινεται..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, μην το λέμε συνέχεια. Μεγάλα παιδιά είμαστε, για να μην έχουμε στο τέλος "μα εγώ τα έδωσα αυτά", "εγώ πήρα μόνο αυτά", είναι σημαντικό αυτός που το παίρνει το πρώτο πράγμα που να κάνει είναι να γράφει στο θέμα "Παιδιά το πήρα μόλις από τον τάδε, μέσα έχει αυτά και αυτά, δεν λείπει τίποτα". Το λέω γιατί όταν θα το πάρω εγώ πχ, αν λείπει κάτι θα τα βάλω με αυτόν που μου το έδωσε και δεν με ενδιαφέρει αν αυτός το πήρε από τον προηγούμενο λειψό...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όντως και δεν το έχω βγάλει από τη σακούλα του ακόμη λόγω χρόνου.:hang3: Θα το φωτογραφήσω αργότερα απόψε για να την ανεβάσω εδώ και θα ασχοληθώ μέχρι την 1η του μηνός. Αν δεν τα καταφέρω μέχρι τότε, παραδίδεται στον επόμενο γιατί η επόμενη ελεύθερη μέρα μου θα είναι μετά το Μάη:wall:

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω θερμα, οποιος δεν εχει χρονο να ασχοληθει ή δεν ειναι σιγουρος αν θα προλαβει,να αφηνει καποιον αλλον να καλιμπραρει..ειναι κριμα να μενει στο κουτι του 10 μερες..

δυστυχως με αυτους τους ρυθμους,επαρχια(δηλαδη στον τελευταιο) θα ερθει τον...δεκαπενταυγουστο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα να ανεβάζετε και καμιά φωτό να βλέπουμε όσο γίνεται τουλάχιστον το πριν με το μετά του καλιμπραρίσματος!

δε νομιζω οτι μπορει να αποδοθει με φωτο η διαφορα...

στην 22αρα LG στην πρωτη ομαδικη που συμμετειχα πριν χρονια,ηταν τεραστια η διαφορα στο ματι,αλλα μηδεν στο φωτογραφικο φακο..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.