Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

redbighunter τι περιοχή μένεις; Λέω μπας και βολεύει κάποιους να περάσουν από το σπίτι σου να τα πάρουν. :)

ναι να κάνουμε και ένα τεστ drive με τα ακουστηκά και πάρτι:fun:.Φέρνω την τεκίλα:hang3:

Έγινε επεξεργασία από Trotos
Link to comment
Share on other sites

redbighunter τι περιοχή μένεις; Λέω μπας και βολεύει κάποιους να περάσουν από το σπίτι σου να τα πάρουν. :)

οπως γραφω κατω απο το ανυπαρκτο avatar μου:p...ειμαι πειραια! συγκεκριμενα κερατσινι!

οποιος θελει την παρασκευη 9 το πρωι με 3 το μεσημερι θα ειμαι σπιτι! μετα δουλεια!

ναι να κάνουμε και ένα τεστ drive με τα ακουστηκά και πάρτι:fun:.Φέρνω την τεκίλα:hang3:

ολοι ευπροσδεκτοι! εχω φουλ καβα! μην αγχωνεστε!:beer:

καμια καρτα ηχου της προκοπης φερτε γιατι εχω 3 onboard μονο!:wall::wall::wall:

Ναι... δεν θα ενοχλειτε και τους γειτονες :p

και το φλομπερ τι το εχω στο μπαλκονι?:dance3:

edit: το στρωσιμο των ακουστικων πως το κανουμε?

Έγινε επεξεργασία από redbighunter
Link to comment
Share on other sites

ναι οσοι ειστε εκτος αθηνων στηλτε μου τις διευθυνσεις σας! οι αποστολες ολες θα γινουν την παρασκευη το πρωι με ΕΛΤΑ με χρεωση παραλληπτη

πχ σαββατο πρωι περιπου θα ηταν καλα μιας και σαββατο οι περισσοτεροι δεν δουλευουν! οχι απογευμα γιατι δουλευω εγω!:slap:

για σαββατο πρωι ειμαι μεσα!!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν με βολεύει η περιοχή είναι κανείς, από όσους θα πάνε Πειραιά, από Βόρεια Προάστια (Χαλάνδρι, Μαρούσι, Βριλήσσια, Κηφισιά) να παραλάβει και τα δικά μου;

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν με βολεύει η περιοχή, είναι κανείς, από όσους θα πάνε Πειραιά, από Βόρεια Προάστια (Χαλάνδρι, Μαρούσι, Βριλήσσια, Κηφισιά) να παραλάβει και τα δικά μου;

Εγώ θα πάω. Αν σε βολεύει η Πεύκη let me know

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα βάζεις να παίζουν μουσική σε μέτριες στάθμες. Τίποτα παραπάνω, τίποτα λιγότερο.

αρα βαζω την ενταση στη μεση δλδ? και στις ποσες ωρες ειναι το τελειωμα?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.