Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν έλειπες όταν γράφτηκαν αυτά:

παιδια δεν τα θελε τα ακουστικακια σας? ας συναντηθουμε αυριο πχ!

σας στελνω pm!

theblade x1

H4ckerman χ1

apostolis22 χ1

trotos χ1

bowpower70 χ1

level one (μονο pads)

λοιπον σε συζητηση που ειχα με το φιλο levelone, ειπαμε αν θελετε να βρεθουμε σημερα-αυριο-μεθαυριο πχ στο μαγαζι του στον ταυρο, να πιουμε το καφεδακι μας, να πουμε το καλαμπουρι μας... και να σας δωσω και τα ακουστικακια σας! πχ αυριο απογευματακι κατα τις 7 πχ θα ηταν καλα!

τι λετε???

theblade x1

H4ckerman χ1

apostolis22 χ1

trotos χ1

bowpower70 χ1

level one (μονο pads)

παρακαλουνται οι παρακατω να επικοινωνησουν μαζι μου για τα ακουστικα που παρηγγειλαν

theblade x1 (πληρωμενο)

H4ckerman χ1

trotos χ1

bowpower70 χ1

Να υποθέσω ότι του έχεις στείλει pm; Μπορεί να μην ελέγχει το θέμα πλέον...

Link to comment
Share on other sites

ζητω συγνωμη για τις μερες απουσιας αλλα λογω ελλειψης χρονου τρεχω και δεν φτανω! φιλε H4ckerman τα ακουστικα εχουν ηδη φυγει για σενα! λογικα σημερα-αυριο θα παραλαβεις! προς θεου δεν θελω να υπαρξουν παρεξηγησεις!

trotos,theblade και bowpower παρακαλω ελατε να κανονησουμε να παρετε τα ακουστικα σας!

Link to comment
Share on other sites

φιλε τραγικε δεν εχω κανενα προβλημα με κανενα και τα μυνηματα τα εχω διαβασει ολα και τα εχω δει μην ανησυχεις .Οκ ολα μια χαρα δεν υπαρχουν παρεξηγησεις και δεν πειραζει που αργησες να απαντησεις απλα θεωρησα λιγο παραλογο να μην εχεις ενα λεπτο για να μπεις στο φορουμ :D χωρις παρεξηγηση .:fun:

Link to comment
Share on other sites

φιλε τραγικε δεν εχω κανενα προβλημα με κανενα και τα μυνηματα τα εχω διαβασει ολα και τα εχω δει μην ανησυχεις .Οκ ολα μια χαρα δεν υπαρχουν παρεξηγησεις και δεν πειραζει που αργησες να απαντησεις απλα θεωρησα λιγο παραλογο να μην εχεις ενα λεπτο για να μπεις στο φορουμ :D χωρις παρεξηγηση .:fun:

οταν εχεις φιλε μου 8-16:30 σχολη και 17:00-02:00 δουλεια πιστεψεμε δεν προλαβαινεις ουτε τη λεξη 'pc' να πεις!:wall:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οταν εχεις φιλε μου 8-16:30 σχολη και 17:00-02:00 δουλεια πιστεψεμε δεν προλαβαινεις ουτε τη λεξη 'pc' να πεις!:wall:

Μην ανησυχείς, έρχεται και εξεταστική τώρα, όποτε είσαι και εσύ χαλαρός προχωράμε και τα υπόλοιπα :)

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς, έρχεται και εξεταστική τώρα, όποτε είσαι και εσύ χαλαρός προχωράμε και τα υπόλοιπα :)

Αν και ημαστε εκτος θεματος (και καλυτερα να το συνεχισουμε στο αναλογο thread που εχουμε φτιαξει:T:), καλο θα ηταν να κατασταλαζαμε τελικα στο τι θα κανουμε, ποιοι θα συμμετασχουν τελικα κτλ ωστε μεχρι να μας ερθει η παραγγελια απο εξω...θα εχω τελειωσει και την εξεταστικη... και θα μπορουμε πιο ανετα...!:fun::fun::fun:

Έγινε επεξεργασία από redbighunter
Link to comment
Share on other sites

παιδια σορρυ που αργω να απανταω αλλα αυτη την περιοδο ειμαι πολυ στρημωγμενος! Φιλε H4ckerman τα ακουστικα εχουν σταλει συστημενα με ελτα! αν δεν τα παραλαβεις και σημερα, πες μου να παω να κοιταξω με το serial!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.