Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

@NooDle 2x 668B 58Eok

@kmd 1x 668B + bondix_composite violinbow 62E ok

@b1ller 1x 668B 29E ok

@Rusty_Tool 1xsuperlux 668B 29E + 1x Dunlop Nylon Max Grip 0.73 Player Pk 4,22 euro + 1x t.bone MB55 17,90 euro = 51,12 euro ok

@bluesattack K&M 16310 = 9,90 euro Περιμένω..

@therock003 1xsuperlux 668B = 29E οκ

@Papakitou 1xsuperlux 668B 29E +1xAKG K-240/270/271 Velour Pad 16,60E = 45,60 euro οκ

@thanoolhs 1xsuperlux 668B = 29E οκ

@Helly 2xsuperlux 668B = 58 euro οκ

@george1983 1xsuperlux 668B = 30Ε οκ (χρωστάω 1Ε)

@alexis2044 3xsuperluc 668B + 2xAKG K-240/270/271 Velour Pad 16,60E = 120,20E ok

@panic 2xsuperlux 58Ε δεν πρεπει να τον έστειλα το πρωι τον λογαριασμο ας επιβεβαιώσει

@helix 1xsuperlux 668B 29E +1xAKG K-240/270/271 Velour Pad 16,60E = 45,60 ευρώ οκ

@george-gp 1xsuperlux 668B 29E +1xAKG K-240/270/271 Velour Pad 16,60E = 45,60 ευρώ οκ

@therock003 1xsuperlux 668B 29E ok

@racer 1xAKG K-240/270/271 Velour Pad 17E ok

Αυτοι που πληρώσανε πάμε συνολο στα 629,12Ε

(μην εχω μονο κανα οριο και μετα... :hang2: ) αν κατσει κατι τετοιο θα αφαιρέσω τα δικα μου.

Περιμένω τον @bluesattack και τον @panic Δυστυχως δεν φτάνουν τα χρήματα για να παραγγείλω και για τα παιδια. Οποτε αν μπορουν απο καποιο φιλο τους ηλεκτρονικά να τα βάλουν..

PS αλλες παραγγελιες δεν με παίρνει γιατι ειμαστε παραααα πολλά ατομα

Aν εχω κανει καπου λάθος ΖΗΤΑΩ συγγνωμη στειλτε μου πμ να το διορθωσω..

Προσοχη, με εχεις εμφανισει διπλη φορα στην λιστα. Το λεω γιατι δεν ξερω αν στο 629,12 ειναι με μενα 2 φορες. Εχω πληρωσει για ενα τεμαχιο.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως να μπει η παραγγελια για να κατοχυρωσουμε τα ακουστικά; Νομιζω οτι μεχρι να αποσταλλει η παραγγελια μπορεις να αλλαξεις τις ποσοτητες στο θωμα. Οχι τπτ, μη μας φανε τα κομματια αλλοι :/

Link to comment
Share on other sites

Παντως πιστευω οτι 15 ευρω για τα velour pads ειναι αρκετα χρηματα imho.

Ε και γω ετσι πιστευω, σκεφτομουν μετα το πρωινο μυνημα που διαβασα μπας και τα παιρνα και γω, αλλα κανουν σχεδον οσο και τα ακουστικα. Υποτιθεται πως τα συγκεκριμενα τα παιρνουμε γιατι ειναι καλα λογω της τιμης τους. Αν ειναι να δωσουμε αλλο τοσο και για μαξιλαρακια καηκαμε...

Link to comment
Share on other sites

Παντως πιστευω οτι 15 ευρω για τα velour pads ειναι αρκετα χρηματα imho.

Ότι είναι είναι (εάν σκεφτείς οτι είναι >50% της τιμής των ακουστικών). Όμως από την άλλη έχω διαβάσει πάμπολλα reviews και όλοι λένε οτι καμιά σχέση η αίσθηση σε σχέση με τις μαμίσιες δερματίνες. Κι επίσης, ειδικά με την ζέστη, οι δερματίνες σκάνε, ευελπιστώ οτι τα velour pads θα κρατάνε και περισσότερο στον χρόνο. Και μιας και το καλώδιο των ακουστικών είναι αποσπώμενο, προσωπικά το βλέπω ως ένα headset που θα κρατήσω πολλά χρόνια. Υπό αυτήν την οπτική νομίζω οτι κάνεις απόσβεση στην τιμή των pads. Το προτιμώ από το να έπαιρνα πχ κάθε χρόνο ένα φτηνό set των 15 ευρό (από Ελληνικό μαγαζί).

Link to comment
Share on other sites

Με μια αναζητηση στο ebay βρηκα και αυτα που ειναι για τα ιδια μοντελα της AKG στα 10 ευρω,αλλα δεν ειναι βελουδινα ειναι απο μαλακο αφρο,δεν ξερω αν υπαρχει διαφορα πιστευω πως θα ειναι αν ειναι μικρη,ειναι αυτα:

Ear Pad Pads Cup Cups Cushions Earpads for AKG K240S K240M K271S Headphone New 411378033796 | eBay

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν επικοινωνησει μεχρι το βραδακι ο panic θα προχωρήσω στη παραγγελια.

πρεπει οπωσδηποτε να γινει η παραγγελια για να μην χασουμε την προσφορα.

πολύ σωστα [MENTION=12350]therock003[/MENTION] -29 Ε λοιπον απο τα 629,12

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το λογαριασμό σου πριν από λίγο, οπότε μέχρι αύριο το μεσημέρι θα είναι Ο.Κ. όλα.

Αν γινεται μεχρι τις 10 το πρωι να είμαστε οκ για να προχωρησω στην παραγγελια γιατι μας πιεζει ο χρόνος και δεν θέλω να φάμε κανενα άκυρο και να κρεμάσω τόσο κόσμο μιας και ανελαβα την όλη δουλεια..

Ευχαριστώ και ελπιζω να καταλαβαίνεις

EDIT Γραφω και εδω αυριο ο [MENTION=22358]panic[/MENTION] βάζει τα χρήματα και προχωράω την παραγγελια μέχρι τις 12:30 το μεσημερι το πολυ.

Έγινε επεξεργασία από NooDle
Link to comment
Share on other sites

ενα κουπόνι έκπτωσης για την επόμενη παραγγελία θα ήταν το προβλεπόμενο.

κ μιας κ το ανέφερα , πως παίρνει κάποιος κουπόνι έκπτωσης απο τα διάφορα ιντερνετομάγαζα? μόνο αν επιστρέψεις κάτι που αγόρασες?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.