Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Superlux HD668B... τα pads αξιζουνε?

τα ακουστικα ξερεις πως αξιζουν?!:p

απο εδω διαβασα πως ειναι καλα τα ακουστικα, απο εδω διαβασα πως συνδιαζονται καλα με αυτα τα παντς και ειπα οκ!:)

Link to comment
Share on other sites

και βεβαια. αμα τα δουλευεις πολλες ωρες θα σε κουραζουν τα στοκ

αρκετα... πανω απο 5 ωρες...

τα ακουστικα ξερεις πως αξιζουν?!:p

απο εδω διαβασα πως ειναι καλα τα ακουστικα, απο εδω διαβασα πως συνδιαζονται καλα με αυτα τα παντς και ειπα οκ!:)

τα ακουστικα τα εχει φιλος... τα εχω δοκιμασει ...για τα λεφτα τους ειναι πολυ καλα

αρα παω και εγω ακουστικα και pads :magic:

Link to comment
Share on other sites

Για τα καινούργια 681 EVO δεν ενδιαφέρεται κανείς άλλος; Δεν φαίνεται να είναι ετοιμοπαράδοτα και δεν θέλω να σας καθυστερήσω...

Εμένα θα με ενδιέφεραν, αλλά αν δεν είναι διαθέσιμα τώρα δε θέλω να σκέφτομαι τι μπορεί να γίνει με την παραγγελία αν είναι να τα περιμένουμε.

Link to comment
Share on other sites

Θα ανανεωσω την λίστα το μεσημέρι, αν όλοι θέλουν να περιμένουν και όντως αξίζει τον κόπο να περιμένουμε δεν έχω θέμα εγώ.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προβλημα να περιμενουμε να γινουν διαθεσιμα αλλα μοντελα...

απλα να μη περιμενουμε μεχρι τοτε για να αρχισουμε τη διαδικασια...

οποιος αναλαβει να εχει ηδη τα χρηματα ωστε μολις υπαρχει στοκ να χτυπησει τη παραγγελια...

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προβλημα να περιμενουμε να γινουν διαθεσιμα αλλα μοντελα...

απλα να μη περιμενουμε μεχρι τοτε για να αρχισουμε τη διαδικασια...

οποιος αναλαβει να εχει ηδη τα χρηματα ωστε μολις υπαρχει στοκ να χτυπησει τη παραγγελια...

Ναι, αλλά επίσης με τα διαφορετικά προϊόντα και τις ημερομηνίες δεν γνωρίζουμε και πότε ακριβώς θα γίνει η παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύς ο κόσμος. Κάντε μια τώρα για τους άμεσα ενδιαφερόμενους και μια πιο μετά για τους out of stock. Εκτός και αν αναλάβει κάποιος από τους τελευταίους για τη παραγγελία τώρα, ετσι για τιμωρία για την καθυστέρηση :p

Edit: Μήπως να έρθουμε σε επικοινωνία με thomann και να πουμε οτι το lab έχει ξηγηθεί τόσες παραγγελίες ώστε να μας κατεβάσουν το οριο στα 200 € (γίνεται-για Πολωνία τόσο είναι) και να είμαστε πιοο ευέλικτοι?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το ενδεχόμενο π.χ όταν είναι in stock τα 681 evo να μην είναι τα 668Β

Γιαυτό να γίνει η μία τώρα κ μετά βλέπουμε γιατί μπορεί να είναι κ τα 2 out στην τελική

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.