Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

[MENTION=11595]Tempest[/MENTION]& [MENTION=18621]digitaltiger[/MENTION] τα κινητά σας άμεσα θέλω.Πμ γιατί τσ δέματα σας δεν φεύγουν αλλιώς!

Δεν θυμάμαι να έχει κανένας νεξους στην οας!!:p :P

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11595]Tempest[/MENTION]& [MENTION=18621]digitaltiger[/MENTION] τα κινητά σας άμεσα θέλω.Πμ γιατί τσ δέματα σας δεν φεύγουν αλλιώς!

Δεν θυμάμαι να έχει κανένας νεξους στην οας!!:p :P

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Δεν μπορώ να σου πώ.

Link to comment
Share on other sites

sakinor,ναι και μετα πηγα για ψωνια εκει κοντα που το εστειλα!:hehe:

εσταλησαν ολα και σε ολους και εμεινε ο Μπαμπης που θα το παρει στην κρητη σε μια βδομαδα και ο GnG που κανονιζουμε τωρα! ελπιζω να τα χαρειτε ολοι!:)

[MENTION=10170]swatoner[/MENTION] δεν πιστευω να εισαι απο τους ειδικοδυναμιτες που ειναι ολη μερα κυλικειο και λιγο στην πυλη και μου λες πως θα μου κοψεις την εισοδο γιατι θα πηδηχτω απο το παραθυρο!!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι στο Σώμα αλλά ούτε έχω το σώμα για εκεί.

Δεν μπορώ να σου πώ τι σχέση έχω αλλά σε πειράζω.

Την άδεια πρόσβασης μπορώ να στην κόψω βέβαια ακόμα.

Και δεν είμαι μέσα στο ΓΕΕΘΑ.

Αλλά καλό είναι να μην λες είχαμε μπλεξίματα κλπ. Μπορείς να βρεθείς μπλεγμένος για χαζά πράγματα

Link to comment
Share on other sites

περιμενω να μου κοψεις την προσβαση! και απο την μαγνητικη καρτα ομως οχι μονο απο την εισοδο!!!:p

οας δεν εισαι σιγουρα, με φωναζουν να τους διορθωσω κατι στο excel και με κοιταζουν σαν επιστημονα αρα ουτε καν!!:hehe:

οποτε λεω με σιγουρια οτι την προσβαση δεν την κοβεις!:p

M.Y. εισαι?

GnG τι λενε τα ακουστικα?!! Μπαμπη μονο εσυ εμεινες για παραλλαβη,εαν ζηλευεις στα στελνω και κερναω ετσι και αλλιως καφε απο κοντα!:)

Link to comment
Share on other sites

περιμενω να μου κοψεις την προσβαση! και απο την μαγνητικη καρτα ομως οχι μονο απο την εισοδο!!!:p

οας δεν εισαι σιγουρα, με φωναζουν να τους διορθωσω κατι στο excel και με κοιταζουν σαν επιστημονα αρα ουτε καν!!:hehe:

οποτε λεω με σιγουρια οτι την προσβαση δεν την κοβεις!:p

M.Y. εισαι?

GnG τι λενε τα ακουστικα?!! Μπαμπη μονο εσυ εμεινες για παραλλαβη,εαν ζηλευεις στα στελνω και κερναω ετσι και αλλιως καφε απο κοντα!:)

Εχεις πμ. Δε λεγονται εδω αυτα. Αλλα θα με παραδεχτεις εδω. Χαχαχα

*GNex*

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο νέος. Ξερασέ τα όλα αλλιώς θα πέσει πολύ Σ.ΕΞ

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Νεος; χαχαχαχαχα εγω μονο σεξ ξερω οχι σ.εξ. δεν με αγγιζουν καν.

Τα off topic κλεινουν εδω.

*GNex*

Έγινε επεξεργασία από swatoner
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.