Jump to content



Πολύ Hardware και accessories!


Recommended Posts

Δίνω τα παρακάτω για να αδειάσει η αποθήκη γιατί γέμισε πάλι...

1. Perc 5i με μνήμη αναβαθμισμένη στα 512MB και αναβαθμισμένη ψύξη. Μαζί δίνω και μπαταρία αλλά και ένα σετ καλώδια sleeved. Σε άριστη κατάσταση τον δίνω λόγω μετάβασης σε perc 6i. 150e

2. Sony Vaio VGN-NR31Z/S LINK Σε καλή κατάσταση εμφανισιακά αλλά με πρόβλημα στην κάρτα γραφικών (βγάζει artifacts). Δεν έχει εγγύηση. 150e

3. Ψυγείο υδρόψυξης Black ICE GTX 240 σε πολύ καλή κατάσταση. 40e

4. Μητρική Gigabyte GA-EP31-DS3L rev 1.0 (s775,G31) χωρίς κουτί μόνο με το backplate της, από αναβάθμιση. 25e

5. 512MB DDR-400 Kingston KVR400X64C3A/512 σε άριστη κατάσταση. 10e

6. 512ΜΒ GEIL DDR-400 με χάλκινο heatspreader της Thermaltake. 10e

7. Ροδάκια για case Lian Li ασημένια. Κάνουν για σχεδόν όλα τα case ανοίγοντας 4 τρύπες. 20e

8. 40GB 2,5" USB-SATA εξωτερικός σκληρός δίσκος με θήκη και καλώδιο. 20e

9. AMD ATHLON 64 X2 3800+ από παλίο pc φίλου. Λειτουργεί άψογα αλλά έχει αφαιρεθεί και επανατοποθετηθεί το καπάκι για βελτίωση θερμοκρασιών. 30e

10. Δίαφορες mini pci express wifi καρτούλες από laptop. 5e η μία.

11. Gigabyte GN-BTD01 Bluetooth USB dongle. 5e

12. PCI to USB καρτούλα με 4 εξωτερικές USB και μία εσωτερική. Μάυρο PCB. 5e

13. 2* Fractal Design 120mm Silent fan καινούργιοι-αχρησιμοποίητοι αλλά χωρίς συνοδευτικά μιας και βγήκαν από καινούργιο κουτί της Fractal. 5e έκαστος.

Αποστολή σε όλη την Ελλάδα κατόπιν συνεννόησης με έξοδα του αγοραστή.

Link to comment
Share on other sites

Λείπουν μόνο τα λαστιχάκια για τις ρόδες που έχουν κοπεί(κοινό πρόβλημα με τα ροδάκια αυτά). Δουλεύουν μια χαρά όμως και χωρίς αυτά. Τις βίδες τις έχω όλες κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

2. Sony Vaio VGN-NR31Z/S LINK Σε καλή κατάσταση εμφανισιακά αλλά με πρόβλημα στην κάρτα γραφικών (βγάζει artifacts). Δεν έχει εγγύηση. 150e

ενδιαφέρομαι για το μηχάνημα αλλα κρατα το μέχρι την τρίτη να παω να δω αν έχω καρτα γραφικών.

και αν γίνετε να μου στείλεις με πμ καμια φώτο η πληροφορίες για την μπαταριά.

ευχαριστω

άκυρο φιλε μου. η καρτα γραφικών ειναι ενσωματωμένη στην μητρική.

Link to comment
Share on other sites

Νέες τιμές για ότι έμεινε:

1. Sony Vaio VGN-NR31Z/S LINK Σε καλή κατάσταση εμφανισιακά αλλά με πρόβλημα στην κάρτα γραφικών (βγάζει artifacts). Δεν έχει εγγύηση. 150e

2. Ψυγείο υδρόψυξης Black ICE GTX 240 σε πολύ καλή κατάσταση. 35e

3. Μητρική Gigabyte GA-EP31-DS3L rev 1.0 (s775,P31) χωρίς κουτί μόνο με το backplate της, από αναβάθμιση. 20e

4. 512MB DDR-400 Kingston KVR400X64C3A/512 σε άριστη κατάσταση. 10e

5. 512ΜΒ GEIL DDR-400 με χάλκινο heatspreader της Thermaltake. 10e

6. 40GB 2,5" USB-SATA εξωτερικός σκληρός δίσκος με θήκη και καλώδιο. 15e

7. AMD ATHLON 64 X2 3800+ από παλίο pc φίλου. Λειτουργεί άψογα αλλά έχει αφαιρεθεί και επανατοποθετηθεί το καπάκι για βελτίωση θερμοκρασιών. 20e

8. Δίαφορες mini pci express wifi καρτούλες από laptop. 5e η μία.

9. Gigabyte GN-BTD01 Bluetooth USB dongle. 5e

10. PCI to USB καρτούλα με 4 εξωτερικές USB και μία εσωτερική. Μάυρο PCB. 5e

Αποστολή σε όλη την Ελλάδα κατόπιν συνεννόησης με έξοδα του αγοραστή.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους ειμαι new στο φορουμ σας και σας ευχομαι καλη συνεχεια και καλη συνεργασια σε αυτο που κανετε! θα ηθελα να ρωτησω εαν το laptop θα μπορεσει να επισκευαστει εαν αλλαχτει η καρτα γραφικων του....?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.